Future Competitions
Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility Saturday 19.06.2021

JumpBeast 3 Saturday 26.06.2021
Zkoušky OVCE 1 Sunday 11.07.2021

Finished Competitions
Ratenické červnové dvojzkoušky Sunday 13.06.2021
Agilitvínování - Moravský přídavek Sunday 13.06.2021
Fofr zkoušky 2 Saturday 12.06.2021
Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3 Saturday 12.06.2021
Rokycanská skočná - červen 21 Saturday 12.06.2021
Agilitvínování 2021 Saturday 12.06.2021
Aktijácké mini dvojzkoušky II/21 Friday 11.06.2021
Patnácterák Sunday 06.06.2021
Fitmin K.A.T. Cup Saturday 05.06.2021
Plzeňské dvojzkoušky Saturday 05.06.2021
O Zlínský ranec XVI. Saturday 05.06.2021
Trojzkoušky v Lysé nad Labem Saturday 05.06.2021
Rohatecký Koláček 2021 Sunday 30.05.2021
Aktijácké mini trojzkoušky I/21 Saturday 29.05.2021
Hornosušské Jarní dvojzkoušky Sunday 23.05.2021
Jelení trojzkoušky 2 neděle Sunday 23.05.2021
Jelení trojzkoušky 2 sobota Saturday 22.05.2021
Jelení rozjezd Friday 21.05.2021
Dvojzkoušky agility - Ludvíkovice u Děčína 2020 Sunday 13.12.2020
Ratenické zimní dvojzkoušky III. Sunday 06.12.2020
Mega rychlé jumpingy Sunday 06.12.2020
Zimní pohár Czech Imp 5.12.2020 Saturday 05.12.2020
MČR českých strakatých psů a MČR špiců + 2x Jumping pro "A0" a veterány Sunday 29.11.2020
Ztřeštěnec Saturday 14.11.2020
KosmoHRY 2020 Sunday 11.10.2020
Jack Honey Cup III. Sunday 11.10.2020
Rohatec - Podzimní dvojzkoušky Saturday 10.10.2020
Zkoušky trochu jinak Saturday 10.10.2020
Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2020 Sunday 04.10.2020
KCHBO OPEN pro všechna plemena 2020 Saturday 03.10.2020

zobraz dalších 30 závodů