Future Competitions
MyBeast Cup vol. 4 Sunday 15.12.2019

Finished Competitions
Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky agility Tuesday 10.12.2019
3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping Saturday 30.11.2019
Aktijácké Jumpy 2019 Saturday 23.11.2019
Jahodová BOWLE Saturday 23.11.2019
Podzimní dvojzkoušky Saturday 16.11.2019
Terezínský zimní pohár - 2.kolo Saturday 16.11.2019
Zkoušky NKÚ 15 Saturday 16.11.2019
Listopadové zkoušky Saturday 09.11.2019
Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky - listopad Friday 08.11.2019
Beroun - Dvojzkoušky IX Sunday 03.11.2019
CZECHER - MČR Zkoušek 2019 Sunday 03.11.2019
Zimní pohár Czech Imp 1 Saturday 02.11.2019
Beroun - Dvojzkoušky Saturday 02.11.2019
5. Mistrovství republiky seniorů v agility Saturday 26.10.2019
Zkoušky NKÚ 14 Friday 25.10.2019
Ratenické dvojzkoušky 2019 Sunday 20.10.2019
Terezínský zimní pohár - 1.kolo Sunday 20.10.2019
Podzimní kvítek Saturday 19.10.2019
Havliczech XIII. Sunday 13.10.2019
Jumpingy superhrdinů Sunday 13.10.2019
Vrbice u Stříbra - Quattro zkoušky agility pro A2 Sunday 13.10.2019
Zkoušky superhrdinů Saturday 12.10.2019
Podzimní Brno 2019 Saturday 12.10.2019
Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky - říjen Friday 11.10.2019
3. Záhlinické dvojzkoušky Sunday 06.10.2019
Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019 Sunday 06.10.2019
KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019 Saturday 05.10.2019
Rokycanská skočná - říjen 19 Saturday 05.10.2019
O pohár města Děčína Sunday 29.09.2019
MČR KKCHŠ 2019 Sunday 29.09.2019

zobraz dalších 30 závodů