Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019
Jumping jednotlivců - RESULTS INDIVIDUALS

← Jumping veteránů | Jumping jednotlivců | Agility družstev →

referee: MIKKILÄ, Sari (FI) | number of hurdles: 20 | length: 193 m | standart time: 46.00 s | maximum time: 77.00 s | speed: 4.20 m/s | jumping L A123 | 69 teams in run

# Grade St. p. Handler Dog Breed Cat. RAG Mistakes Refusals Time PP m/s Points Team
1 V Burdová Kateřina Cayenne "Pepper" Clever Fox Belgický ovčák L A3 0 0 33.70 0.00 5.73 0 Raspberry
2 V Štýbr Jakub A3Ch Ykuk "Kuky" Deabei Belgický ovčák L A3 DogFriends Lukov 0 0 35.95 0.00 5.37 0 BaNany & KoKu my rádi..."
3 V Banotová Nikola A3Ch Beneris Yabalute Belgický ovčák L A3 0 0 36.03 0.00 5.36 0 MaliBo
4 V Banotová Nikola Crocodile Yabalute Belgický ovčák L A2 0 0 36.79 0.00 5.25 0 MaliBo
5 V Kadlec Jan Granada "Fran" Chocolate Frances Australský ovčák L A3 KK SIMIRE 0 0 38.37 0.00 5.03 0 Výběr z bobulí
6 V Juřičková Zuzana Dragonnier "Dráča" Gitaron Australský ovčák L A3 0 0 38.86 0.00 4.97 0 "A je to!"
7 V Jouzová Lucie Bayli "Bayli" Valkar Australský ovčák L A3 Brandýs nad Labem 0 0 38.95 0.00 4.96 0 Lucky Valkar
8 V Kadlecová Irena By the Request "Izzy" Diandra Australský ovčák L A3 KK SIMIRE 0 0 41.09 0.00 4.70 0 Izzy s dětmi
9 V Tejkalová Eliška Bria Love from Tatras Australský ovčák L A3 Awesome Dogs 0 0 43.65 0.00 4.42 0 Merle gang
10 V Beitlová Dana A3Ch Angua "Iris" Valkar Australský ovčák L A3 Grant agility 0 0 43.68 0.00 4.42 0 Lucky Valkar
11 V Voborná Jana Cry'n'sa Cam "Kami" Gitaron Australský ovčák L A3 0 0 44.57 0.00 4.33 0 "A je to!"
12 V Šafaříková Zdeňka Credit to "Kimi" Diandra Australský ovčák L A3 ZKO Plzeň - Doubravka 0 0 47.80 1.80 4.04 0 Výběr z bobulí
13 V Šrám Jakub Cyráno "Bárt " Amazonka Australský ovčák L A1 0 0 48.08 2.08 4.01 0 Mimoni
14 V Hromadová Blanka Albatros "Albi" Barbastella Australský ovčák L A1 Psí škola Kopaniny 0 0 48.09 2.09 4.01 0 Mimoni
15 V Sudlík Sebastian Sendy Prosto Chudo Australský ovčák L A3 0 0 49.11 3.11 3.93 0 Mušketýři
16 V Řepová Martina Daikira "Kira" Valkar Australský ovčák L A3 1 0 36.03 5.00 5.36 0 Merlatí RaRaši
17 V Jurenka Jakub Coffi YABALUTE Belgický ovčák L A2 1 0 38.19 5.00 5.05 0 Various four
18 V Hrdinová Monika Arya Beneficium "Arya" Wäka Australský ovčák L A2 KK SIMIRE 1 0 39.25 5.00 4.92 0 Izzy s dětmi
19 V Pouč Anna Air-Tex "Tex" Verline Australský ovčák L A2 Amonra 1 0 39.33 5.00 4.91 0 TEAM VERLINE
20 V Nováková Iva Bombarda "Whiskey" Wäka Australský ovčák L A3 0 1 39.53 5.00 4.88 0 Izzy s dětmi
21 V Rambousek Ondřej Amnesty International "Shaut" World of Matrix Belgický ovčák L A2 1 0 44.28 5.00 4.36 0 Raspberry
22 VD Stuchlíková Klára Kofu "Kofinka" Deabei Belgický ovčák L A3 DogFriends Lukov 2 0 37.33 10.00 5.17 0 BaNany & KoKu my rádi..."
23 VD Růžičková Lucie Diamond Shiraz "Dája" z Brzáneckých vinohradů Australský ovčák L A3 PETRIS 0 2 40.75 10.00 4.74 0 Merle gang
24 VD Šafařík Jaroslav A3Ch Am I Full of "Fany" Secret Energy Australský ovčák L A3 ZKO Plzeň - Doubravka 1 1 41.51 10.00 4.65 0 Výběr z bobulí
25 VD Kajpušová Nikola Ywy "AJVI" Anubis the Second Belgický ovčák L A1 ZKO Horní Suchá 2 0 50.37 14.37 3.83 0 Raspberry
26 VD Maroušková Jitka A3Ch Ejhle "Elíí" Novterpod Belgický ovčák L A3 Klub Aktij z.s. 3 0 34.72 15.00 5.56 0 Various four
27 D Procházková Markéta Rafael "Roger" SHR Australský ovčák L A3 2 1 47.39 16.39 4.07 0 Merlatí RaRaši
28 D Hrůzová Eliška Carpe Vitam "Doyle" Wäka Australský ovčák L A1 Grant agility 2 2 42.08 20.00 4.59 0 Izzy s dětmi
29 D Dostálová Yvona Amberwood "Woody" Verline Australský ovčák L A1 1 1 57.91 21.91 3.33 0 TEAM VERLINE
30 D Hromadová Blanka I'm Magic Love "Maggie" Od Halířů Australský ovčák L A1 Psí škola Kopaniny 2 2 48.84 22.84 3.95 0
31 D Beranová Miloslava Johnny Kwanah Belgický ovčák L A3 Klub Aktij z.s. 1 1 59.85 23.85 3.22 0 Žhavé Střely.
DIS BO Faktorová Barbora Athabasca "Basinka" Gingerfox Belgický ovčák L A2 DIS DIS DIS DIS DIS 0 BaNany & KoKu my rádi..."
DIS BO Brych Michal Catalyn Jankari Belgický ovčák L A3 DIS DIS DIS DIS DIS 0 MaliBo
DIS BO Kárníková Aneta Bastille "Tara " Strážce palisád Belgický ovčák L A1 KK Šlapanka Havlíčkův Brod DIS DIS DIS DIS DIS 0 Various four
DIS BO Pálová Tereza Control Hazard "Joker" RR Belgický ovčák L A1 Nučická smečka DIS DIS DIS DIS DIS 0 Raspberry
DIS BO Čekajle Vilém Navy "Navy" des Plaines du Minervois Belgický ovčák L A2 Amonra DIS DIS DIS DIS DIS 0 BaNany & KoKu my rádi..."
DIS BO Prokopová Monika Aglaia "LEI" Bajlo Belgický ovčák L A2 DIS DIS DIS DIS DIS 0 MoJi Mali
DIS BO Dědičková Kateřina Dancing Kira z Eskorty Belgický ovčák L A2 Agility Tachov DIS DIS DIS DIS DIS 0 Belgické Lišky
DIS BO Liznová Jitka Arwen "Peaky" Ginger Jump Belgický ovčák L A2 DIS DIS DIS DIS DIS 0 MoJi Mali
DIS BO Jirsa Vojtěch Cato "Cato" Nell's D.A. Belgický ovčák L A2 Klub agility Třešť DIS DIS DIS DIS DIS 0 Žhavé Střely.
DIS BO Šmídová Markéta Nawa "Kyška" Kwanah Belgický ovčák L A2 DIS DIS DIS DIS DIS 0 MoJi Mali
DIS BO Rychnovská Hedvika Morybundus "Moris" Sa - Kra Beskydy Belgický ovčák L A2 KK Jihlava DIS DIS DIS DIS DIS 0 Various four
DIS BO Tůmová Dana Medea "MEDA" Kwanah Belgický ovčák L A3 ZKO Pňov DIS DIS DIS DIS DIS 0 Belgické Lišky
DIS BO Šenová Petra Brown Sugar "Sweety " Malimaniac´s Belgický ovčák L A3 AgiLipy DIS DIS DIS DIS DIS 0 Belgické Lišky
DIS BO Čištínová Vladimíra Elly Jay Kawai Kaito Belgický ovčák L A3 DIS DIS DIS DIS DIS 0 Belgické Lišky
DIS BO Půdová Markéta Deisy Meggan Bohemia Belgický ovčák L A3 USK Dog Academy DIS DIS DIS DIS DIS 0 MoJi Mali
DIS BO Konečná Martina Austin "Osty" Lenax-BO Belgický ovčák L A3 DIS DIS DIS DIS DIS 0 Žhavé Střely.
DIS BO Kajpušová Nikola A3Ch Art Sites "ART" Moravia Masai Mara Belgický ovčák L A3 ZKO Horní Suchá DIS DIS DIS DIS DIS 0 MaliBo
DIS BO Vondráčková Simona Flea Balpoa Belgický ovčák L A2 DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO Palová Veronika Ruby Deabei Belgický ovčák L A2 DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO Vyplelová Petra Foradori Granato "Fori" z Brzáneckých vinohradů Australský ovčák L A1 Jahoda Kladno DIS DIS DIS DIS DIS 0 Merle gang
DIS BO Řepa Daniel Azure Quickstep Girl "Raven" Daikira Aussies Australský ovčák L A1 DIS DIS DIS DIS DIS 0 Merlatí RaRaši
DIS BO Dušánková Anna Furious Faith "Fejta" Gitaron Australský ovčák L A1 DIS DIS DIS DIS DIS 0 "A je to!"
DIS BO Šrámová Ivana Le reveil dela force "Onyx " Origine Deux Australský ovčák L A1 DIS DIS DIS DIS DIS 0 Mimoni
DIS BO Novák Vladimír Amira "Amy" PlyshaDog Australský ovčák L A1 KK Rohatec DIS DIS DIS DIS DIS 0 Merlatí RaRaši
DIS BO Sudlík Sebastian Estate "ESTY" Cofi Capito Australský ovčák L A1 DIS DIS DIS DIS DIS 0 Mušketýři
DIS BO Trčková Lucie Benny Dvůr u potoka Australský ovčák L A1 Psí škola Kopaniny DIS DIS DIS DIS DIS 0 Medvědi na tahu
DIS BO Vopatová Pavlína Fruko "Coudy" Cofi Capito Australský ovčák L A2 GODA DIS DIS DIS DIS DIS 0 Medvědi na tahu
DIS BO Hodková Martina Claim to Fame "Famy" Diandra Australský ovčák L A2 DIS DIS DIS DIS DIS 0 Výběr z bobulí
DIS BO Jašková Zuzana Damisi "Disi" Diandra Australský ovčák L A2 ROSA Zlín DIS DIS DIS DIS DIS 0 "A je to!"
DIS BO Czervoniaková Lucie Ambitious Allegro "Áďa" Lucky Aussies Australský ovčák L A2 Agility Louny DIS DIS DIS DIS DIS 0 Lucky Valkar
DIS BO Beránková Eliška A Midnight Rider "Speedy" Verline Australský ovčák L A2 Agi Klub Hopík DIS DIS DIS DIS DIS 0 TEAM VERLINE
DIS BO Beitlová Dana Elsa "Rosa" Valkar Australský ovčák L A2 Grant agility DIS DIS DIS DIS DIS 0 Mimoni
DIS BO Hromadová Blanka Halle Berry "Beruška" Od Halířů Australský ovčák L A2 Psí škola Kopaniny DIS DIS DIS DIS DIS 0 Medvědi na tahu
DIS BO Bystrianská Monika Donnafugata Angheli "Gaty" Z Brzáneckých vinohradů Australský ovčák L A3 PETRIS DIS DIS DIS DIS DIS 0 Merle gang
DIS BO Kabátová Lenka Afrodita Love from Tatras Australský ovčák L A3 DIS DIS DIS DIS DIS 0 Mušketýři
DIS BO Novotný Rostislav Brian "Burák" Valkar Australský ovčák L A3 DIS DIS DIS DIS DIS 0 Lucky Valkar
DIS BO Jirásková Alice Cikorka "Cikorka" Valkar Australský ovčák L A3 Amonra DIS DIS DIS DIS DIS 0 TEAM VERLINE
DIS BO Zdeňková Petra Blackie "Blekota" Liščí stráň Australský ovčák L A3 Agility pod Zvičinou DIS DIS DIS DIS DIS 0 Mušketýři
Machát Libor Fawkes Black "Blek" z JBonda Belgický ovčák L A3 SPOLEK AGILITY KLUB TŘEBÍČ 0 Žhavé Střely.

teams are ordered by starting list, finished teams are on top ordered by results
ROCKETDOG!!! Fastest dog. | 3x first place! | 3x medal possition! | 3x 4th place.