DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3)
Jumping M - RESULTS INDIVIDUALS

← Jumping S | Jumping M | Jumping ML →

referee: Blank Rene | number of hurdles: 17 | length: 162 m | standart time: 47.00 s | maximum time: 71.00 s | speed: 3.45 m/s | jumping M A123 | 26 teams in run

# Grade St. p. Handler Dog Breed Cat. RAG Mistakes Refusals Time PP m/s Points Team
1 V (116) Kozlová Barbora Run For Fun "Hnědé očko :) " Koryfej Sheltie M A3 0 0 29.19 0.00 5.55 10
2 V (102) Maruszczak Roman AMAZING REVOLUTION "Zelda" Nangabet Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl. M A3 0 0 30.14 0.00 5.37 8
3 V (121) Sálusová Květa A3Ch Jóhogy Jöttél "Jetelka" Irhaberki Mudi M A3 Grant agility 0 0 30.25 0.00 5.36 6
4 V (103) Sálusová Květa Arany Pipacs "Pipáč" Sobasan Mudi M A2 Grant agility 0 0 32.56 0.00 4.98 4
4 V (123) Suchardová Ivana A3Ch Sookie "Sučka" von der Happy Horse Farm Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl. M A3 LbP Agility Team 0 0 32.56 0.00 4.98 4
6 V (119) Kuglerová Ivana A3Ch Loki Větroplach Pudl M A3 0 0 32.70 0.00 4.95 1
7 V (118) Gregorová Marta Agáta "Agi" Vyhlídka Hedvika Parson Russell Teriér M A3 Dingo 0 0 32.89 0.00 4.93 1
8 V (104) Tokaruk Krystyna Invincible "Gem" Királytanyai Mudi M A2 0 0 35.05 0.00 4.62 1
9 V (126) Stellbogen Birgit Pauline Beagle M A3 0 0 35.08 0.00 4.62 1
10 V (125) Seyfriedová Pavlína Akia of Anthony "Moris" Be-Enki Kooikerhondje M A3 Agikoo 0 0 35.39 0.00 4.58 1
11 V (112) Cisak Karol Apró Tigris "Tygrys " Vicsorgó Mudi M A2 0 1 40.20 5.00 4.03 1
12 V (117) Svobodová Dana Calimero "Mimouš" Zapa Moravia Pudl M A3 GODA 1 0 40.90 5.00 3.96 1
13 VD (114) Hamtilová Petra Agile Ashley "Ešli" Foxy Dreamer Beagle M A2 PPP Jičín 0 1 49.91 7.91 3.25 0
14 VD (120) Obrusníková Aneta Kehely "Ollie" McPotter´s Creek´s Mudi M A3 Klub Aktij z.s. 1 1 30.92 10.00 5.24 0
15 VD (101) Suchardová Ivana Bailey "Lála" Czech Dreamer Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl. M A2 LbP Agility Team 0 2 39.09 10.00 4.14 0
16 VD (110) Vajgl Petr Letty Moravské srdce Sheltie M A1 Agility Club Děčín 0 2 44.51 10.00 3.64 0
DIS BO (100) Vanroy Franky Ever Ready "Ready" Bohemia Vivace Pumi M A3 DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO (105) Stellbogen Birgit Sweety Australský ovčák M A3 DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO (106) Kuglerová Ivana Sigyn Invincible Heart "Sigy" Kříženec M A1 DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO (107) Holíková Dana Dream Joker "Joe" Z Arcamony Sheltie M A1 Agility klub Rokycany DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO (108) Krejčík Tomáš Yummi Yu "Jumi" Fort Fox Sheltie M A1 Jahoda Kladno DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO (109) Zimmerová Magdaléna Sam Sheltie M A1 GODA DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO (113) Šišovská Natálie Beetroot "Face" Happy Javelai Border kolie M A2 Agi Lounky DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO (115) Matrasová Kristýna New Nova "Novinka" Fort Fox Sheltie M A3 Dogs in Action DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO (122) Tokaruk Krystyna Garshii "Gaszka " Királytanyai Mudi M A3 DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO (124) Považanová Gabriela Hugo z Otvovické skály Sheltie M A3 DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO (111) Haspeklová Petra Vixi Devil Drink z Laviny Kříženec M A1 Agi Lounky DIS DIS DIS DIS DIS 0

teams are ordered by starting list, finished teams are on top ordered by results
ROCKETDOG!!! Fastest dog. | 3x first place! | 3x medal possition! | 3x 4th place.

M