DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3)
Jumping L - RESULTS INDIVIDUALS

← Jumping ML | Jumping L | Agility XS →

referee: Blank Rene | number of hurdles: 17 | length: 162 m | standart time: 47.00 s | maximum time: 71.00 s | speed: 3.45 m/s | jumping L A123 | 24 teams in run

# Grade St. p. Handler Dog Breed Cat. RAG Mistakes Refusals Time PP m/s Points Team
1 V (212) Šišovská Natálie Banana "Bany" Happy Javelai Border kolie L A2 Agi Lounky 0 0 32.57 0.00 4.97 10
2 V (216) Novotný Tomáš A3Ch Amazing Dream "Dream" Devil of Highland Australská kelpie L A3 0 0 33.26 0.00 4.87 8
3 V (218) Pospíšil Ivan A3Ch Quiniela Granda "Qwenty" Bohemia Alké Border kolie L A3 Agi Lounky 1 0 31.28 5.00 5.18 6
4 V (215) Hošta Radomír Baloo "Bobo" Monpeja Border kolie L A3 0 1 32.62 5.00 4.97 4
5 V (213) Novotná Markéta Happy Minnie "HAPI" Mout McKinkey Australská kelpie L A3 1 0 33.17 5.00 4.88 2
6 V (210) Schimmang Josephine Jacky Australský ovčák L A2 0 1 35.08 5.00 4.62 1
7 VD (208) Beránková Eliška A Midnight Rider "Speedy " Verline Australský ovčák L A2 Agi Klub Hopík 1 1 36.61 10.00 4.43 0
8 VD (222) Huml Tomáš Missty "Missty" Border kolie L A3 Agility klub Rokycany 0 2 37.61 10.00 4.31 0
9 VD (217) Ouředníčková Iveta Bady Border kolie L A3 AGI Forte Praha 3 0 37.30 15.00 4.34 0
DIS BO (200) Vyplelová Petra Flank “Ray” Ballarat Border kolie L A2 Jahoda Kladno DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO (201) Huml Tomáš Geezer "Gee" Z paleolitu Border kolie L A1 Agility klub Rokycany DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO (202) Pospíšil Ivan Mystic "Mys" Border kolie L A1 Agi Lounky DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO (203) Linková Tereza Call me Doyle "Doyle" from Valachian Highlands Border kolie L A2 Erlink Jiříkov DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO (204) Štýbr Jakub Quiana "Kája" Deabei Border kolie L A1 DogFriends Lukov DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO (205) Trpišovská Anna Frisco West Silmaril Australský ovčák L A1 GODA DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO (206) Šoršová Eva Páya Kwanah Belgický ovčák - Malinois L A1 DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO (207) Zátková Michaela Brie Black "Bonnie" Dragonbeard Bearded kolie L A1 DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO (209) Vojíř Arnošt Free Spirit Bohemia Grant "Fredy" Border kolie L A2 ForPes DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO (211) Reinischová Klára Fast Form "Forma" Ballarat Border kolie L A2 Amonra DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO (214) Melichová Barbora Alter Ego Breembark Border kolie L A3 ForPes DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO (219) Holá Tereza Hananiel "Kenai" The Guardians of Albion Border kolie L A3 Agility Club Děčín DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO (220) Vyplelová Petra A3Ch Hugg Astra Border kolie L A3 Jahoda Kladno DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO (221) Štýbr Jakub Apple "Pippi" Deabei Belgický ovčák - Tervueren L A2 DogFriends Lukov DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO (223) Linková Eva Cool Runnings "Bodie" of Monpeja Border kolie L A2 Erlink Jiříkov DIS DIS DIS DIS DIS 0

teams are ordered by starting list, finished teams are on top ordered by results
ROCKETDOG!!! Fastest dog. | 3x first place! | 3x medal possition! | 3x 4th place.

L