DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3)
Agility M - RESULTS INDIVIDUALS

← Agility S | Agility M | Agility ML →

referee: Blank Rene | number of hurdles: 18 | length: 175 m | standart time: 53.00 s | maximum time: 80.00 s | speed: 3.30 m/s | agility M A123 | 26 teams in run

# Grade St. p. Handler Dog Breed Cat. RAG Mistakes Refusals Time PP m/s Points Team
1 V (120) Obrusníková Aneta Kehely "Ollie" McPotter´s Creek´s Mudi M A3 Klub Aktij z.s. 0 0 31.16 0.00 5.62 12
2 V (102) Maruszczak Roman AMAZING REVOLUTION "Zelda" Nangabet Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl. M A3 0 0 32.02 0.00 5.47 10
3 V (116) Kozlová Barbora Run For Fun "Hnědé očko :) " Koryfej Sheltie M A3 0 0 33.06 0.00 5.29 8
4 V (122) Tokaruk Krystyna Garshii "Gaszka " Királytanyai Mudi M A3 0 0 37.78 0.00 4.63 6
5 V (117) Svobodová Dana Calimero "Mimouš" Zapa Moravia Pudl M A3 GODA 0 0 38.38 0.00 4.56 4
6 V (124) Považanová Gabriela Hugo z Otvovické skály Sheltie M A3 0 0 44.35 0.00 3.95 2
7 V (100) Vanroy Franky Ever Ready "Ready" Bohemia Vivace Pumi M A3 1 0 35.34 5.00 4.95 2
8 VD (126) Stellbogen Birgit Pauline Beagle M A3 1 1 43.43 10.00 4.03 0
9 VD (101) Suchardová Ivana Bailey "Lála" Czech Dreamer Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl. M A2 LbP Agility Team 1 2 48.91 15.00 3.58 0
10 BO (114) Hamtilová Petra Agile Ashley "Ešli" Foxy Dreamer Beagle M A2 PPP Jičín 3 0 65.16 27.16 2.69 0
DIS BO (103) Sálusová Květa Arany Pipacs "Pipáč" Sobasan Mudi M A2 Grant agility DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO (104) Tokaruk Krystyna Invincible "Gem" Királytanyai Mudi M A2 DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO (105) Stellbogen Birgit Sweety Australský ovčák M A3 DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO (106) Kuglerová Ivana Sigyn Invincible Heart "Sigy" Kříženec M A1 DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO (107) Holíková Dana Dream Joker "Joe" Z Arcamony Sheltie M A1 Agility klub Rokycany DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO (108) Krejčík Tomáš Yummi Yu "Jumi" Fort Fox Sheltie M A1 Jahoda Kladno DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO (109) Zimmerová Magdaléna Sam Sheltie M A1 GODA DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO (110) Vajgl Petr Letty Moravské srdce Sheltie M A1 Agility Club Děčín DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO (112) Cisak Karol Apró Tigris "Tygrys " Vicsorgó Mudi M A2 DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO (113) Šišovská Natálie Beetroot "Face" Happy Javelai Border kolie M A2 Agi Lounky DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO (115) Matrasová Kristýna New Nova "Novinka" Fort Fox Sheltie M A3 Dogs in Action DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO (118) Gregorová Marta Agáta "Agi" Vyhlídka Hedvika Parson Russell Teriér M A3 Dingo DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO (119) Kuglerová Ivana A3Ch Loki Větroplach Pudl M A3 DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO (121) Sálusová Květa A3Ch Jóhogy Jöttél "Jetelka" Irhaberki Mudi M A3 Grant agility DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO (123) Suchardová Ivana A3Ch Sookie "Sučka" von der Happy Horse Farm Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl. M A3 LbP Agility Team DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO (125) Seyfriedová Pavlína Akia of Anthony "Moris" Be-Enki Kooikerhondje M A3 Agikoo DIS DIS DIS DIS DIS 0
(111) Haspeklová Petra Vixi Devil Drink z Laviny Kříženec M A1 Agi Lounky 0

teams are ordered by starting list, finished teams are on top ordered by results
ROCKETDOG!!! Fastest dog. | 3x first place! | 3x medal possition! | 3x 4th place.

M