DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3)
Agility L - RESULTS INDIVIDUALS

← Agility ML | Agility L | Zkouška XSA3 →

referee: Blank Rene | number of hurdles: 18 | length: 175 m | standart time: 53.00 s | maximum time: 80.00 s | speed: 3.30 m/s | agility L A123 | 24 teams in run

# Grade St. p. Handler Dog Breed Cat. RAG Mistakes Refusals Time PP m/s Points Team
1 V (203) Linková Tereza Call me Doyle "Doyle" from Valachian Highlands Border kolie L A2 Erlink Jiříkov 0 0 33.98 0.00 5.15 12
2 V (215) Hošta Radomír Baloo "Bobo" Monpeja Border kolie L A3 1 0 30.11 5.00 5.81 10
3 V (212) Šišovská Natálie Banana "Bany" Happy Javelai Border kolie L A2 Agi Lounky 1 0 33.03 5.00 5.30 8
4 V (220) Vyplelová Petra A3Ch Hugg Astra Border kolie L A3 Jahoda Kladno 1 0 34.99 5.00 5.00 6
5 V (216) Novotný Tomáš A3Ch Amazing Dream "Dream" Devil of Highland Australská kelpie L A3 1 0 36.77 5.00 4.76 4
6 V (222) Huml Tomáš Missty "Missty" Border kolie L A3 Agility klub Rokycany 1 0 38.37 5.00 4.56 2
7 V (219) Holá Tereza Hananiel "Kenai" The Guardians of Albion Border kolie L A3 Agility Club Děčín 0 1 44.05 5.00 3.97 2
8 VD (213) Novotná Markéta Happy Minnie "HAPI" Mout McKinkey Australská kelpie L A3 2 0 33.31 10.00 5.25 0
9 VD (214) Melichová Barbora Alter Ego Breembark Border kolie L A3 ForPes 1 1 36.72 10.00 4.77 0
10 VD (217) Ouředníčková Iveta Bady Border kolie L A3 AGI Forte Praha 2 0 40.69 10.00 4.30 0
11 VD (211) Reinischová Klára Fast Form "Forma" Ballarat Border kolie L A2 Amonra 1 2 38.85 15.00 4.50 0
DIS BO (200) Vyplelová Petra Flank “Ray” Ballarat Border kolie L A2 Jahoda Kladno DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO (201) Huml Tomáš Geezer "Gee" Z paleolitu Border kolie L A1 Agility klub Rokycany DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO (202) Pospíšil Ivan Mystic "Mys" Border kolie L A1 Agi Lounky DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO (204) Štýbr Jakub Quiana "Kája" Deabei Border kolie L A1 DogFriends Lukov DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO (205) Trpišovská Anna Frisco West Silmaril Australský ovčák L A1 GODA DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO (206) Šoršová Eva Páya Kwanah Belgický ovčák - Malinois L A1 DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO (207) Zátková Michaela Brie Black "Bonnie" Dragonbeard Bearded kolie L A1 DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO (208) Beránková Eliška A Midnight Rider "Speedy " Verline Australský ovčák L A2 Agi Klub Hopík DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO (209) Vojíř Arnošt Free Spirit Bohemia Grant "Fredy" Border kolie L A2 ForPes DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO (210) Schimmang Josephine Jacky Australský ovčák L A2 DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO (218) Pospíšil Ivan A3Ch Quiniela Granda "Qwenty" Bohemia Alké Border kolie L A3 Agi Lounky DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO (221) Štýbr Jakub Apple "Pippi" Deabei Belgický ovčák - Tervueren L A2 DogFriends Lukov DIS DIS DIS DIS DIS 0
DIS BO (223) Linková Eva Cool Runnings "Bodie" of Monpeja Border kolie L A2 Erlink Jiříkov DIS DIS DIS DIS DIS 0

teams are ordered by starting list, finished teams are on top ordered by results
ROCKETDOG!!! Fastest dog. | 3x first place! | 3x medal possition! | 3x 4th place.

L