DogFriends FITMIN Cup 2020


# Handler Dog Breed Cat. RAG Mistakes Refusals PP m/s Points počet běhů
1 Suchardová Ivana Keysi Jack Russell Teriér XS A3 LbP Agility Team 2 3 29.39 4.17 86 9
2 Vajgl Petr A3Ch Terry Jezevčík XS A3 Agility Děčín 1 0 205.00 3.39 75 9
3 Lauterbachová Blanka Tina Jack Russell Teriér XS A3 AGI Forte Praha 3 7 250.63 2.85 53 9
4 Henzl Pavel A3Ch Adélka "Adélka" Jack Russell Teriér XS A3 AGiliTy Cleverly Crazy Málkov :-) 3 2 320.00 3.02 52 9
5 Stocknerová Eliška Ketty Jack Russell Teriér XS A3 0 3 21.84 3.53 22 4
6 Houserová Michaela Hailey "Lilča" JE-CU-B Yorkšírský terier XS A3 GODA 1 1 216.54 2.29 22 5
7 Storchová Ivana Akima Belami-Feebee Malý kontinentální španěl XS A2 1 4 306.03 0.96 8 4
8 Nováková Lucie Nela Čivava XS A2 Agility Louny 5 5 640.33 1.09 8 9

# Handler Dog Breed Cat. RAG Mistakes Refusals PP m/s Points počet běhů
1 Šedivá Hana A3Ch Zooty Zulu "Jessie" Libami Parson Russell Teriér S A3 Dogs in Action 1 0 5.00 4.73 67 9
2 Loučná Tereza Gina "Žiži" Kříženec S A3 Grant agility 2 0 210.00 3.73 58 9
3 Šedivá Hana Ziggy Kříženec S A3 Dogs in Action 4 1 220.00 4.30 51 9
4 Sack Lenka A3Ch Sirka Kříženec S A3 Dingo 4 1 220.00 3.73 50 9
5 Sommerová Denisa Coraline "Korča" Zapa Moravia Pudl trpasličí S A3 Agility Hloubětín 3 1 110.00 3.93 38 5
6 Seyfriedová Veronika Maserati "Maski" Nový krystal Papillon S A3 Agikoo 2 0 310.00 2.96 27 9
7 Jourová Jana Umpalumpa "Lu" Kříženec S A3 Amonra 1 0 305.00 2.70 24 7
8 Seyfriedová Pavlína Affinity Cassy "Kessy" de Diamond Koomet Kooikerhondje S A3 Agikoo 2 1 220.88 2.98 20 9
9 Sobková Zuzana Kejssy "Kejssy" Pudl trpasličí S A2 AGiliTy Cleverly Crazy Málkov :-) 1 0 21.13 3.76 14 5
10 Kopecká Denisa A3Ch Babů Long Princess de H4P Kříženec S A3 Dingo 10 4 170.00 4.40 13 8
11 Benešová Veronika Holly Vašata Knírač malý S A2 Agikoo 2 1 412.52 2.07 10 9
12 Fürstlová Lenka A3Ch Bungee Nexee "Nexinka" z Elsameru Knírač malý S A3 4 0 215.00 2.90 7 5
13 Vojíř Arnošt A3Ch Annie "Anie" ze Šanovského parku Parson Russell Teriér S A3 ForPes 1 1 26.00 3.84 4 3
14 Šišovská Natálie Joyce "Dree" Moravské srdce Sheltie S A3 Agi Lounky 0 0 100.00 1.96 4 2
15 Novotná Eva Ellie Jack Pektorův statek Jack Russell Teriér S A2 1 1 105.00 1.92 2 2
16 Münch Elisabeth Lumi "Lumi" Hermine von Longino Pudl vícebarevný S A3 0 1 105.00 2.14 2 2
17 Henzl Pavel Beretta "Berri" Realgar Parson Russell Teriér S A2 AGiliTy Cleverly Crazy Málkov :-) 3 6 348.82 2.54 2 8
18 Haspeklová Petra Apple Juice Rose Speedlight Patterdale terier S A3 Agi Lounky 0 2 105.00 2.34 1 2
19 Bernardová Nicol Moonlight Queen in Black o´the Highlands Sheltie S A1 Jahoda Kladno 0 1 105.00 1.88 1 2
20 Kopecká Denisa Josephine "Pipe " de Coeurs d'Alene Vaestgoetlandský špic S A2 Dingo 2 4 215.00 2.06 1 4
21 Sihelská Kristína Lemmy "Lemmy" Jack Russell Teriér S A1 1 3 66.07 3.23 0 4
22 Vychodil Jan Apple Juice Rose Speedlight Patterdale terier S A2 3 1 120.00 1.98 0 2
23 Světelská Hana Thinky Winky "Jaynee" Od Ptačí skály Kavalír King Charles španěl S A1 BADAFA 3 2 200.00 0.00 0 2
24 Pacák Petr Lili "Chucky" Ritakim Parson Russell Teriér S A1 Grant agility 1 2 200.00 0.00 0 2
25 Hamtilová Petra A3Ch Faidra "Jessie" Of Volcano Cotopaxi Beagle S A2 PPP Jičín 1 2 200.00 0.00 0 2
26 Kwiecien Olga ALL I NEED "Mojo" Runrunrun Anglický kokršpaněl S A3 1 0 200.00 0.00 0 2
27 Vojířová Dana A3Ch Annie "Annie" ze Šanovského parku Parson Russell Teriér S A3 ForPes 0 1 200.00 0.00 0 2
28 Sobková Zuzana Albína "Themička" Nikidar Parson Russell Teriér S A2 AGiliTy Cleverly Crazy Málkov :-) 1 5 220.00 2.07 0 4
29 Strouhová Luba Cecílie Eliška "Eli." z Kamenické tvrze Brabantík S A3 ZKO Kutná Hora 6 7 428.91 1.29 0 6

# Handler Dog Breed Cat. RAG Mistakes Refusals PP m/s Points počet běhů
1 Obrusníková Aneta Kehely "Ollie" McPotter´s Creek´s Mudi M A3 Klub Aktij z.s. 5 3 235.00 4.20 55 9
2 Suchardová Ivana A3Ch Sookie "Sučka" von der Happy Horse Farm Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl. M A3 LbP Agility Team 5 0 125.00 4.29 50 9
3 Obrusníková Aneta Arrya "Arrya" Gates of Heaven Mudi M A2 Klub Aktij z.s. 1 3 215.00 3.51 36 7
4 Seyfriedová Pavlína Akia of Anthony "Moris" Be-Enki Kooikerhondje M A3 Agikoo 2 2 221.05 3.27 33 9
5 Wohanková Julie Ailey "Hejla" Czech Dreamer Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl. M A3 Tricki´s field 5 3 142.57 3.84 23 7
6 Kuglerová Ivana A3Ch Loki Větroplach "Loki" Pudl M A3 0 1 505.00 2.05 21 9
7 Dušková Julie Aréna Mudi M A2 Grant agility 5 0 225.00 3.19 19 5
8 Vajgl Petr Letty Moravské srdce Sheltie M A2 Agility Děčín 1 8 430.13 2.45 19 9
9 Kozlová Barbora Run For Fun "Hnědé očko :) " Koryfej Sheltie M A3 0 0 0.00 5.42 18 2
10 Maruszczak Roman AMAZING REVOLUTION "Zelda" Nangabet Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl. M A3 0 0 0.00 5.42 18 2
11 Jourová Jana Bebop "Bí" Chancy Remus Sheltie M A2 Amonra 0 1 500.00 1.38 14 7
12 Stellbogen Birgit Pauline Beagle M A3 6 3 147.28 3.58 12 9
13 Zimmerová Magdaléna Calimero "Mimouš" Zapa Moravia Pudl M A1 GODA 0 3 401.69 0.79 10 5
14 Považan Miroslav Hugo z Otvovické skály Sheltie M A2 AGILITY Karlovy Vary 1 0 305.82 1.63 9 5
15 Sálusová Květa A3Ch Jóhogy Jöttél "Jetelka" Irhaberki Mudi M A3 Grant agility 8 2 440.00 2.92 7 9
16 Ješke Tomáš Norma Jean Koryfej Sheltie M A3 Psí škola Superpes 2 0 10.00 4.38 6 2
17 Tokaruk Krystyna Garshii "Gaszka " Királytanyai Mudi M A3 0 0 100.00 2.32 6 2
18 Haspeklová Petra Vixi Devil Drink z Laviny Kříženec M A1 2 0 400.00 1.14 6 5
19 Suchardová Ivana Bailey "Lála" Czech Dreamer Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl. M A2 LbP Agility Team 3 6 430.00 1.77 6 7
20 Svobodová Dana Calimero "Mimouš" Zapa Moravia Pudl M A3 GODA 1 0 5.00 4.26 5 2
21 Sálusová Květa Arany Pipacs "Pipáč" Sobasan Mudi M A2 Grant agility 0 1 300.00 1.24 4 4
22 Stellbogen Birgit Sweety Australský ovčák M A3 6 5 627.53 1.00 4 8
23 Nezvalová Zochová Yveta Bond Bleu Colline Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl. M A3 PETRIS 0 1 105.00 2.17 2 2
24 Vanroy Franky Ever Ready "Ready" Bohemia Vivace Pumi M A3 1 0 105.00 2.48 2 2
25 Považanová Gabriela Hugo z Otvovické skály Sheltie M A3 AGILITY Karlovy Vary 0 1 300.00 0.99 2 4
26 Tokaruk Krystyna Invincible "Gem" Királytanyai Mudi M A2 0 0 100.00 2.31 1 2
27 Cisak Karol Apró Tigris "Tygrys " Vicsorgó Mudi M A2 0 1 105.00 2.01 1 2
28 Sommerová Denisa Nougat Nutty "Nůťa" Romy´s Choco Pudl M A3 Agility Hloubětín 3 1 305.00 1.25 1 4
29 Šišovská Natálie Beetroot "Face" Happy Javelai Border kolie M A2 Agi Lounky 2 4 505.00 0.96 1 6
30 Gregorová Marta Agáta "Agi" Vyhlídka Hedvika Parson Russell Teriér M A3 Dingo 3 4 615.00 1.18 1 8
31 Hamtilová Petra Agile Ashley "Ešli" Foxy Dreamer Beagle M A2 PPP Jičín 3 1 35.07 2.97 0 2
32 Svoboda Jindřich Calimero "Mimouš" Zapa Moravia Pudl M A1 GODA 0 0 200.00 0.00 0 2
33 Krejčík Tomáš Yummi Yu "Jumi" Fort Fox Sheltie M A1 Jahoda Kladno 0 2 200.00 0.00 0 2
34 Fürstlová Lenka Enessies "Nessie" Beryllova krev Sheltie M A1 5 3 315.00 1.07 0 4
35 Holíková Dana Dream Joker "Joe" Z Arcamony Sheltie M A1 Agility klub Rokycany 2 3 400.00 0.00 0 4
36 Matrasová Kristýna New Nova "Novinka" Fort Fox Sheltie M A3 Dogs in Action 0 0 400.00 0.00 0 4
37 Zimmerová Magdaléna Sam Sheltie M A1 GODA 1 4 710.03 0.43 0 8
38 Kuglerová Ivana Sigyn Invincible Heart "Sigy" Kříženec M A1 2 3 800.00 0.00 0 8

# Handler Dog Breed Cat. RAG Mistakes Refusals PP m/s Points počet běhů
1 Pospíšil Ivan A3Ch Quiniela Granda "Qwenty" Bohemia Alké Border kolie ML A3 Agi Lounky 4 1 25.00 5.15 76 7
2 Považan Miroslav Aamos Gulden Land Border kolie ML A3 AGILITY Karlovy Vary 6 2 140.00 4.23 60 9
3 Šišovská Natálie Alla Marcía "Taira" z Údolí květin Border kolie ML A3 Agi Lounky 2 2 215.00 3.36 51 7
4 Sack Lenka Theika Irhaberki Mudi ML A2 Dingo 7 3 520.00 2.27 37 9
5 Wohanková Jana Šanty Kříženec ML A3 Tricki´s field 2 5 237.00 2.80 29 7
6 Haspeklová Petra Coca Cola Devil of Highland Australská kelpie ML A3 Agi Lounky 5 1 315.00 2.81 24 6
7 Henzl Pavel A3Ch Aero Messi c.j. "MeSSi " Cleverly Crazy Australská kelpie ML A3 AGiliTy Cleverly Crazy Málkov :-) 8 0 615.00 1.68 23 9
8 Kwiecien Olga BARBARIAN FIGHTER "Brego" Extreme Braveheart Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl. ML A3 0 0 0.00 5.35 18 2
9 Nikitinová Šárka Face to Face Devil of Highland Australská kelpie ML A2 Erlink Jiříkov 9 7 535.00 2.04 16 9
10 Maruszczak Roman FLAGRANT DELIRE "Flaszek" de Loubajac Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl. ML A1 1 0 5.00 4.66 8 2
11 Čapková Šárka Agatha Christie "Christie" Schay County Border kolie ML A2 GODA 3 3 210.00 2.51 7 4
12 Svobodová Dana Agatha Christie Schay County Border kolie ML A1 GODA 12 4 265.00 2.66 5 5
13 Vanroy Franky iarla "ilya " from MacGillyCuddy Kerry Blue Terrier ML A3 0 2 100.00 2.16 2 2
14 Holá Tereza Arrakis "Levi" ex Sortis Border kolie ML A2 Agility Club Děčín 0 2 105.00 2.14 1 2
15 Černá Lucie Batumi "Tami" The Guardians of Albion Border kolie ML A3 0 1 105.00 2.27 1 2
16 Kárová Anna Agatha "Aghy" od Ledové skály Chodský pes ML A1 1 2 200.00 0.00 0 2
17 Holíková Dana Nessie "Lochneska" Border kolie ML A2 Agility klub Rokycany 0 5 200.00 0.00 0 2
18 Eliášová Pavla Enrico z Tržiště Irish Soft Coated Wheaten Terrier ML A1 ForPes 6 6 800.00 0.00 0 8
19 Nováková Lucie Colour of Sunshine "Sunny" Segibo Border kolie ML A1 Agility Louny 1 2 800.00 0.00 0 8

# Handler Dog Breed Cat. RAG Mistakes Refusals PP m/s Points počet běhů
1 Zvonková Jana A3Ch Breena "Vigi" z Vandalky Holandský ovčák krátkosrstý L A3 Amonra 0 0 0.00 5.20 83 7
2 Hošta Radomír Baloo "Bobo" Monpeja Border kolie L A3 AGILITY Karlovy Vary 6 2 235.00 4.31 45 9
3 Štýbr Jakub A3Ch Ykuk "Kuky" Deabei Belgický ovčák - Groenendael L A3 DogFriends Lukov 3 1 20.00 5.08 36 5
4 Sommerová Denisa A3Ch Error "Roura" Katemy Border kolie L A3 Agility Hloubětín 5 0 25.00 5.09 28 5
5 Novotný Tomáš A3Ch Amazing Dream "Dream" Devil of Highland Australská kelpie L A3 4 1 225.00 3.76 28 9
6 Novotná Markéta Happy Minnie "HAPI" Mout McKinkey Australská kelpie L A3 4 1 225.00 3.82 22 8
7 Vitulová Nikola A3Ch Little Chip "Chip" Dajavera Border kolie L A3 Lomáci 7 0 135.00 3.93 21 7
8 Šišovská Natálie Banana "Bany" Happy Javelai Border kolie L A2 Agi Lounky 4 3 415.00 2.08 21 7
9 Štýbr Jakub Apple "Pippi" Deabei Belgický ovčák - Tervueren L A2 DogFriends Lukov 4 0 615.00 1.81 18 9
10 Linková Tereza Call me Doyle "Doyle" from Valachian Highlands Border kolie L A2 Erlink Jiříkov 0 0 100.00 2.58 12 2
11 Melichová Barbora Alter Ego Breembark Border kolie L A3 ForPes 4 4 630.01 1.62 12 9
12 Světelská Hana Bat "Betty" Colors of the Wind Australský ovčák L A3 BADAFA 0 0 0.00 4.44 10 2
13 Pospíšil Ivan A3Ch Quiniela Granda "Qwenty" Bohemia Alké Border kolie L A3 Agi Lounky 5 0 105.00 2.59 6 2
14 Vyplelová Petra A3Ch Hugg Astra Border kolie L A3 Jahoda Kladno 1 0 105.00 2.50 6 2
15 Beránková Eliška A Midnight Rider "Speedy " Verline Australský ovčák L A2 Agi Klub Hopík 5 2 439.97 2.16 6 8
16 Vojíř Arnošt Free Spirit Bohemia Grant "Fredy" Border kolie L A2 ForPes 5 0 705.00 0.69 6 8
17 Trpišovská Anna Frisco West Silmaril Australský ovčák L A1 GODA 3 4 723.73 0.86 6 9
18 Čekajle Vilém Navy "Navy" des Plaines du Minervois Belgický ovčák - Malinois L A2 Amonra 8 1 235.00 3.22 4 5
19 Holá Tereza Hananiel "Kenai" The Guardians of Albion Border kolie L A3 Agility Club Děčín 0 1 105.00 1.99 2 2
20 Huml Tomáš Missty "Missty" Border kolie L A3 Agility klub Rokycany 2 4 133.73 3.14 2 4
21 Reinischová Klára Fast "Forma" Form Ballarat Border kolie L A3 Amonra 3 0 215.00 2.73 2 4
22 Linková Eva Cool Runnings "Bodie" of Monpeja Border kolie L A2 Erlink Jiříkov 3 0 305.00 1.38 2 4
23 Štýbr Jakub Quiana "Kája" Deabei Border kolie L A1 DogFriends Lukov 2 1 610.15 1.23 2 8
24 Schimmang Josephine Jacky Australský ovčák L A2 0 1 105.00 2.31 1 2
25 Linka Roman Call me Doyle "Doyle" from Valachian Highlands Border kolie L A2 Erlink Jiříkov 1 1 10.00 5.17 0 1
26 Ouředníčková Iveta Bady Border kolie L A3 AGI Forte Praha 5 0 25.00 4.32 0 2
27 Doležalová Pavlína Ida Emean Emiel Regis Bearded kolie L A3 SPOLEK AGILITY KLUB TŘEBÍČ 1 1 110.00 2.32 0 2
28 Reinischová Klára Fast Form "Forma" Ballarat Border kolie L A2 Amonra 2 2 115.00 2.25 0 2
29 Pospíšil Ivan Mystic "Mys" Border kolie L A1 Agi Lounky 2 1 200.00 0.00 0 2
30 Šoršová Eva Páya Kwanah Belgický ovčák - Malinois L A1 0 2 200.00 0.00 0 2
31 Zátková Michaela Brie Black "Bonnie" Dragonbeard Bearded kolie L A1 1 2 200.00 0.00 0 2
32 Vyplelová Petra Flank “Ray” Ballarat Border kolie L A2 Jahoda Kladno 0 1 200.00 0.00 0 2
33 Liebichová Ilona Vince Gulden Land Border kolie L A3 Lomáci 5 0 310.00 1.10 0 4
34 Huml Tomáš Geezer "Gee" Z paleolitu Border kolie L A1 Agility klub Rokycany 1 3 400.00 0.00 0 4
35 Vitulová Nikola Colette "Colet" Quick Angel Border kolie L A3 Lomáci 6 2 440.00 1.57 0 6
36 Bártová Pavla Hunter Blue "Híro" Stříbrná podkova Kolie dlouhosrstá L A2 GODA 2 2 525.44 0.63 0 6

Jméno běhu Datum běhu Typ běhu Velikostní kategorie Výkonnostní kategorie Rozhodčí
Jumping 1 XS 2020-03-07 jumping XS 123 Lazeroms, Michiel (NL)
Jumping 1 S 2020-03-07 jumping S 123 Lazeroms, Michiel (NL)
Jumping 1 M 2020-03-07 jumping M 123 Lazeroms, Michiel (NL)
Jumping 1 ML 2020-03-07 jumping ML 123 Lazeroms, Michiel (NL)
Jumping 1 L 2020-03-07 jumping L 123 Lazeroms, Michiel (NL)
Agility 1 XS 2020-03-07 agility XS 123 Lazeroms, Michiel (NL)
Agility 1 S 2020-03-07 agility S 123 Lazeroms, Michiel (NL)
Agility 1 M 2020-03-07 agility M 123 Lazeroms, Michiel (NL)
Agility 1 ML 2020-03-07 agility ML 123 Lazeroms, Michiel (NL)
Agility 1 L 2020-03-07 agility L 123 Lazeroms, Michiel (NL)
Jumping 2 XS 2020-03-08 jumping XS 123 Lazeroms, Michiel (NL)
Jumping 2 S 2020-03-08 jumping S 123 Lazeroms, Michiel (NL)
Jumping 2 M 2020-03-08 jumping M 123 Lazeroms, Michiel (NL)
Jumping 2 ML 2020-03-08 jumping ML 123 Lazeroms, Michiel (NL)
Jumping 2 L 2020-03-08 jumping L 123 Lazeroms, Michiel (NL)
Agility 2 XS 2020-03-08 agility XS 123 Lazeroms, Michiel (NL)
Agility 2 S 2020-03-08 agility S 123 Lazeroms, Michiel (NL)
Agility 2 M 2020-03-08 agility M 123 Lazeroms, Michiel (NL)
Agility 2 ML 2020-03-08 agility ML 123 Lazeroms, Michiel (NL)
Agility 2 L 2020-03-08 agility L 123 Lazeroms, Michiel (NL)
Finále XS 2020-03-08 agility XS 123 Lazeroms, Michiel (NL)
Finále S 2020-03-08 agility S 123 Lazeroms, Michiel (NL)
Finále M 2020-03-08 agility M 123 Lazeroms, Michiel (NL)
Finále ML 2020-03-08 agility ML 123 Lazeroms, Michiel (NL)
Finále L 2020-03-08 agility L 123 Lazeroms, Michiel (NL)
Jumping XS 2020-02-15 jumping XS 123 BOHÁČOVÁ, Alice (CZ)
Jumping S 2020-02-15 jumping S 123 BOHÁČOVÁ, Alice (CZ)
Jumping M 2020-02-15 jumping M 123 BOHÁČOVÁ, Alice (CZ)
Jumping ML 2020-02-15 jumping ML 123 BOHÁČOVÁ, Alice (CZ)
Jumping L 2020-02-15 jumping L 123 BOHÁČOVÁ, Alice (CZ)
Agility XS 2020-02-15 agility XS 123 BOHÁČOVÁ, Alice (CZ)
Agility S 2020-02-15 agility S 123 BOHÁČOVÁ, Alice (CZ)
Agility M 2020-02-15 agility M 123 BOHÁČOVÁ, Alice (CZ)
Agility ML 2020-02-15 agility ML 123 BOHÁČOVÁ, Alice (CZ)
Agility L 2020-02-15 agility L 123 BOHÁČOVÁ, Alice (CZ)
Jumping XS 2020-01-11 jumping XS 123 Blank Rene
Jumping S 2020-01-11 jumping S 123 Blank Rene
Jumping M 2020-01-11 jumping M 123 Blank Rene
Jumping ML 2020-01-11 jumping ML 123 Blank Rene
Jumping L 2020-01-11 jumping L 123 Blank Rene
Agility XS 2020-01-11 agility XS 123 Blank Rene
Agility S 2020-01-11 agility S 123 Blank Rene
Agility M 2020-01-11 agility M 123 Blank Rene
Agility ML 2020-01-11 agility ML 123 Blank Rene
Agility L 2020-01-11 agility L 123 Blank Rene

kontrolní seznam všech opravdu započtených běhů