Podzimní Brno 2019
Seznam přihlášených účastníků

Velikost: nezměřeno XS S M ML L Kategorie: 0 1 2 3 V 96 týmů

Záv.č. Výkon. Průkaz Handler Pes Chovka Plemeno Vel. Osa Přezdívka Kat. Družstvo
208 087718 Aldersová Eliška A’Drive Acheron Gelaron Border kolie L Aša A2
25 008517 Ampapová Hana Benjamín Grácie Tři Pudl trpasličí S Sunny A3
29 075113 Ampapová Hana A3Ch Zappy Sweet Boy Lover´s knot Yorkšírský terier S Zappy A3
224 011915 Baláková Lucie Beckie Jane´s dogs Border kolie L ULTIMATE AGILITY Beka A3
32 077314 Barančeková Miroslava Allyn Coeur de Crystal Bostonský terier S Ali A3
201 0 Bařinková Diana Quin Lagotto romagnolo L A1
112 0 Bednáriková Dagmara Enjoy the Show of Heaven Seven Pudl M Joya A2
13 049818 Bernatský Roman Asta Kříženec S A2
120 051516 Boháčová Dana Betty from Wealth Island Entlebuchský salašnický pes M Betty A3
104 073918 Bradáčová Klára Babu Border terier M A1
14 0 Brůhová Anita Bandit Erya's Elita Pudl S Bandit A2
214 066413 Caletková Darja Provence Krásná Louka Kolie krátkosrstá L Psí škola "Na ostrově" Brno Cofi A2
219 009115 Čejková Adéla Jessica Zlatý retriever L Amonra A2
22 074816 Čejková Adéla Wi-Fi Jack Russell Teriér S Amonra A3
19 076417 Černošková Hana Cristian Bohemia Timothy Pudl trpasličí S Rony A2
26 041515 Černošková Hana Benny Valašské hory Boloňský psík S A3
5 061518 Drábková Lucie Rosy Balader Bostonský terier S A1
12 010116 Drábková Lucie Kissimmee Balader Bostonský terier S A2
33 046815 Drápelová Lucie Chunky Monkey Killers Hole Parson Russell Teriér S Psí škola "Na ostrově" Brno Ice A3
234 006514 Drbošalová Petra Frey The Midnight Gem Shakti Se Border kolie L Frey A3
225 089012 Dytrychová Darie Cocky Chockie Devil of Highland Australská kelpie L Psí škola "Na ostrově" Brno čokí A3
122 079417 Frimmelová Lucie Baltazar Ellie's Jolly Pudl střední M Psí škola "Na ostrově" Brno Tazi A3
15 028619 Frimmelová Hana True Love Tiffany vom Mehrental Parson Russell Teriér S Psí škola "Na ostrově" Brno Fany A2
213 021218 Grygarová Aneta Escape to Dream Bohemia Grant Border kolie L Grant agility Disney A2
223 002713 Grygarová Aneta A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké Border kolie L Grant agility Hess A3
8 049619 Haluzová Soňa Aaron Haluzbery Sheltie S Agility Olšava Rony A2
35 080014 Haluzová Soňa A3Ch Beruška Z Barbořinského vršku Sheltie S Agility Olšava Beruška A3
200 041019 Hanslíková Natálie Baška Border kolie L Příšerka A1
100 074118 Hašková Vladimíra Zen Perla z Polabí Sheltie M Zen A1
227 000316 Havlíčková Olga Azulay Ninuland Border kolie L Fun4Dogs Zuli A3
36 062017 Heidlerová Hana Armani Lover Cinnamon Beauty Kavalír King Charles španěl S Psí škola "Na ostrově" Brno Mateo A3
106 015917 Henzl Ondřej Boogie Gold Bryvilsár Pudl střední M Thor A2
203 081618 Horáková Lenka Belmondo Yaless Blue Kolie dlouhosrstá L Belmi A1
226 013017 Hružíková Veronika Braveheart Lovelenia Border kolie L USK Dog Academy Skippy A3
206 090118 Chovanec Vít Bety Border kolie L Valašagi Betka A1
115 029817 Jiránková Regina Heidi Kříženec M Amonra A3
119 020815 Kalafusová Jana A3Ch Blade z Labského ostrova Sheltie M Agility klub Údolí Joy A3
111 002016 Klimešová Lea Cioccolato Dolce Solipse Lagotto romagnolo M Psí škola "Na ostrově" Brno Pepa A2
210 018817 Knapek Radim Blanché Balance Herding Devils Border kolie L Agility Hrušky Blanché A2
113 018717 Knapek Radim A3Ch Merlin Kříženec M Agility Hrušky Merlin A2
31 083214 Knapková Eva Pippa Middleton Kříženec S Agility Hrušky Pippa A3
218 072716 Kolmanová Veronika Khaleesi Springborn Alkyra Border kolie L Kali A2
233 051217 Konečná Martina Austin Lenax-BO Belgický ovčák - Malinois L Osty A3
28 068115 Konečná Klára Majda Parson Russell Teriér S ABS-All Breeds Shine A3
118 097515 Kopřivová Jana Mon Chéri Starring Moravia Pudl střední M Psí škola "Na ostrově" Brno Čaki A3
205 050619 Kotlínová Marie Xerox Foxy Fox Border kolie L Oxi A1
114 029518 Kovář Pavel Beckie Od Šiškova mlýna Manchester terier M Psí škola "Na ostrově" Brno A2
20 073518 Lajmarová Denisa Game over Norník Parson Russell Teriér S Agility Kroměříž Gay A3
24 007015 Lajmarová Denisa A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners Parson Russell Teriér S Agility Kroměříž Relda A3
239 013917 Liška Radovan Prodigy Shadow of Aire Border kolie L KK Zetor Brno Rody A2
10 030419 Lupačová Michaela Philippo Della Fioravanta Vecchia Boloňský psík S Filipek A1
212 015619 Machalová Gabriela Akasha Kříženec L Akasha A2
9 089418 Martincová Jitka Aquila Chupaca Bras Čínský chocholatý pes S Aki A1
105 064019 Mikšlová Monika Filip Kříženec M A1
6 012519 Nejedlá Alena Rozárka Yorkšírský terier S A1
34 0 Ondrušková Patrícia Larry Kavalír King Charles španěl S A3
18 018117 Panáčová Eva Bathory z Faustovy zahrádky Sheltie S Tori A2
2 005919 Paseka Milan Blu Mysterious Love Papillon S SPOLEK AGILITY KLUB TŘEBÍČ Blum A1
109 052718 Pelikánová Blanka Filip Kříženec M A2
107 079817 Podborská Michaela Fany Parson Russell Teriér M A2
229 097815 Podloucká Michaela Yasper Lucky Summer Border kolie L KK Šlapanice A3
103 081918 Reiser Melanie Buddy Kříženec M Buddy A1
204 0 Rigová Klára Be good Bono Elegant rascal Border kolie L Bono A1
221 055514 Růžičková Radana Aready Bohemia Grant Border kolie L Psí škola "Na ostrově" Brno Ready A3
222 052514 Říha Pavel Indiana Jones Emily Bohemia Australský ovčák L Indy A3
1 028519 Samlíková Valerie Xara Noblesse charm Papillon S Tinkara A1
21 018317 Sáňková Jiřina Golden Bule Libami Parson Russell Teriér S Psí škola "Na ostrově" Brno Lotty A2
11 051819 Senčuchová Iva Breeze Pap Novterpod Papillon S Bree A1
209 085018 Solanský Robin Caesar Border kolie L Valašagi Caesar A2
110 051614 Staňková Marcela Carlotta Animee du Chien Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl. M Lotty A2
108 002518 Starova Veronika Spotty Kříženec M Psí škola "Na ostrově" Brno A2
3 0 Suchovská Katarína Coconut Hungry Gremlin Parson Russell Teriér S A1
116 075814 Šenkeříková Lenka Diesel Power Harisson Sheltie M Valašagi A3
101 053418 Šimečková Marie Edmond Aqarella Bohemica Sheltie M Eda A1
4 053716 Škurekova Andrea Fík Kříženec S Fík A1
211 042418 Tejčková Michaela Crazy Angel Z Čertovy Kazatelny Border kolie L Angel A2
121 018915 Tejčková Michaela Faranois Malý pasáček Sheltie M A3
025116 Tejčková Michaela Blue Devil Z Čertovy Kazatelny Border kolie L A2
117 062714 Tesař Ivo A3Ch Amigo Sweet tiger Sheltie M Psí škola "Na ostrově" Brno Mimi A3
215 020513 Turečková Nikola Bessy z Vysokého Újezda Border kolie L Valašagi Bejka A2
216 002819 Turečková Nikola Dejna Z Vysokého Újezda Border kolie L Valašagi Nyprdka A2
232 029014 Vaškebová Martina Debby Ferenčík Border kolie L Psí škola "Na ostrově" Brno Debby A3
228 076415 Vaškebová Martina Gira Ayky Border kolie L Psí škola "Na ostrově" Brno Gira A3
217 079618 Vaverková Tereza Trixie Border kolie L Psí škola "Na ostrově" Brno A2
7 021119 Vaverková Tereza Holly z Pravého břehu Sheltie S Psí škola "Na ostrově" Brno A1
27 085514 Vaverková Tereza A3Ch Bony Jack Russell Teriér S Psí škola "Na ostrově" Brno A3
220 051114 Vydrová Nikol Nexee´s Chinchero Black Chevers Border kolie L ROSA Zlín Chilli A2
207 030717 Vydrová Nikol Only One Black Chevers Border kolie L ROSA Zlín Jack A2
16 019919 Zachová Klára Blik Šip-Šip Hurá Šiperka S Dynamit A2
231 050114 Zapletalová Monika A3Ch Afrodite Mayby Simple Elegance Border kolie L Mayby A3
23 057417 Zelinková Martina Cyril Jet Bat Papillon S ABS-All Breeds Shine Cyril A3
202 061214 Zemanová Danuše Arien Herding Breeze Border kolie L Psí škola "Na ostrově" Brno A1
30 067911 Zemanová Danuše Aisha Danang Knírač malý S Psí škola "Na ostrově" Brno A3
102 039919 Zouharová Dobroslava Denny Pudl střední M Denny A1
17 029516 Zouharová Dobroslava Cherry Chocolate Černo-bílý sen Pudl S Cherry A2
230 059017 Žáková Dagmar Will to Please Dajavera Border kolie L Psí škola "Na ostrově" Brno Willi A3