Hornosušské Jarní dvojzkoušky
Seznam přihlášených účastníků

Velikost: nezměřeno XS S M ML L Kategorie: 0 1 2 3 V 76 týmů

Výkon. Průkaz Handler Pes Chovka Plemeno Vel. Osa Přezdívka Kat. Družstvo
016421 Kubišová Adéla Akim Pudl střední ML Akim A1
074319 Baletková Barbora Heda Z Pravého břehu Sheltie XS Hanička A1
091919 Banotová Nikola Devil Is My Little Brother Border kolie L Tuli A3
000818 Banotová Nikola Crocodile Yabalute Belgický ovčák - Malinois L A3
010719 Bartelová Lucie Cérečka Ninuland Border kolie L ZKO Horní Suchá Cheeky A2
083020 Blachová Lenka Rasza Talon Azuricoyotes Holandský ovčák dlouhosrstý L AGILITY KOIRA Talon A1
065118 Blachová Lenka Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies Holandský ovčák krátkosrstý L AGILITY KOIRA Jasněnka A2
051516 Boháčová Dana Betty from Wealth Island Entlebuchský salašnický pes M Betty A3
008320 Brokešová Hana Tay Kříženec S Bestagility A2
058918 Brokešová Hana Tobby Kříženec S Bestagility A2
066117 Brych Michal Catalyn Jankari Belgický ovčák - Tervueren L A3
065120 Bulawová Kateřina Etami Rini Z Vandalky L Rini A1
001818 Byrtusová Eliška Blue Berry Wallachian Flower Border kolie ML Berry A3
003918 Caruková Alena Angelo Diamantová záře Americký kokršpaněl M Bestagility A1
086117 Čichoňová Dana Loch Ness Monster Kříženec ML Kubánkov Nessie A2
015620 Dluhošová Ella Avatar Hungry Gremlin Parson Russell Teriér M AGILITY KOIRA A2
051515 Dytrychová Darie A3Ch Shadow of Aire Magic Zira Border kolie L Psí škola "Na ostrově" Brno Zira A3
001121 Dytrychová Darie Dylumi Ragyognak Csillagok Mudi M Psí škola "Na ostrově" Brno DYDY A1
061113 Džumanová Kateřina Asia Džuka Australský honácký pes ML ZKO Horní Suchá Asi A3
032219 Frančík Jaroslav Beautiful Melody Alien Life form Pudl trpasličí S Kynologický klub Ostrava-Třebovice Izinka A2
080516 Frančík Jaroslav Atis Alien Life form Pudl trpasličí S Kynologický klub Ostrava-Třebovice Garp A3
051116 Funiok Marcel Boumba Bek Moravia Masai Mara Belgický ovčák - Malinois L ZKO Horní Suchá A3
076017 Funiok Marcel Edra Adia Avi Pudl S ZKO Horní Suchá A3
026920 Gabzdylová Jana Willy Kříženec XS Bestagility A1
013015 Glogarová Martina Eduarda Kříženec M ZKO Horní Suchá A3
065117 Haroníková Martina Diamond Diddi Bellamoon Kooikerhondje M OSA Permoník Ostrava Diddi A3
055620 Hudcová Alena X'Chil Never Never Land Border kolie L UNICORNS AGILITY Ciri A1
032319 Janásová Klára Jesie Kříženec XS Jessie A1
042315 Kabátová Lenka Afrodita Love from Tatras Australský ovčák L A3
034220 Kadlecová Lucie Punky Kříženec ML Punkáč A1
018916 Klose Eva Abee Kříženec M OSA Permoník Ostrava A3
019016 Klose Eva Aras Kříženec ML OSA Permoník Ostrava A3
080016 Kočvara Mikuláš A3Ch Lisa Farma Štěkot Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl. M Lili, Liloušek A1
069020 Kočvarová Dvořáková Gabriela Belana vom Bettermannshof Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl. M Belí A1
062817 Kočvarová Dvořáková Gabriela Ctirad Jet Bat Papillon S Pipíto A3
0 Konôpka Peter Boddie Bullface Bostonský terier S Boddie A3
002519 Kotásková Iveta Matylda Psí štěstí Kříženec XS OSA Permoník Ostrava Tylda A2
007021 Koucká Michaela Bibbien Strambery Kolie krátkosrstá L Bestagility Bíba A1
039118 Koucká Michaela Cimrman Rafrabela Kolie krátkosrstá L Bestagility A3
077018 Koucká Michaela Arnošt Šťastná smečka Kolie krátkosrstá L Bestagility A3
034518 Kozubová Ivana Ejmi Kříženec L A2
019019 Kukla Ondřej Free Mind Bohemia Grant Border kolie L USK Dog Academy Chucky A1
029019 Lapčíková Adéla Casee Border kolie ML A1
021316 Lapišová Lucie Adrenalin Ninuland Border kolie L Tricolori team Nick A3
013618 Mikurdová Eva Baffy Wallachian flower Border kolie L A2
013718 Mikurdová Eva Avanka Schay County Border kolie ML A1
001621 Mocová Lucie Rozárka kříženec L A1
001720 Mrázková Kateřina Gwaii Haida Thiwahe Border kolie L Gwaii A2
005521 Palyzová Zuzana Bonnie Border kolie L Katmaj Opava Boci A1
023219 Pflegrová Laura Brighton Sunny Heights Australský ovčák L Bree A1
064120 Plachá Veronika Argo Pudl trpasličí M Argo A1
043820 Popková Marcela Pheobe kříženec ML fíbí A1
047012 Procházková Iva A3Ch Sisi Sheltie M Katmaj Opava A3
064420 Rossmannová Tereza Bazzy Zpod Chlumských hájů Border terier S A1
009618 Rumanová Dorothea Talisman Černý Faun Parson Russell Teriér M A1
060618 Semanová Kateřina Bernadette Ebigeil Nobilis Iris Anglický kokršpaněl M Bestagility Ebi A2
034418 Schovancová Nikola Mia Kříženec M ZKO Horní Suchá A3
010619 Stibůrková Jana Baddy Renarde Rouse Belgický ovčák - Malinois L AGILITY KOIRA Budík A2
000921 Šedivá Jana Kristian Běsíkův domeček Pudl trpasličí S Kynologický klub Ostrava-Třebovice Riki A1
001320 Šedivá Jana Patrica Romy's Choco Pudl trpasličí S Kynologický klub Ostrava-Třebovice Paty A1
028718 Šlosarčíková Nikol Izabel Bišonek XS ovečka A2
002618 Šupčíková Monika Amonite Diamantové tlapky Australský ovčák L Amy A1
065320 Šupčíková Monika Afrodite Loves from Mamolati Australský ovčák L Dita A1
092019 Timčenková Lenka Zara ML A1
049418 Tomanová Nela Inca pod Žerčickým kostelem Labradorský retriever L A2
093819 Tóthová Erika Fly Kříženec L A1
005320 Trojková Jana One in a Beelion Border kolie L VOSA Ostrava Raika A1
002921 Václavíková Gabriela She´s Like The Wind Dreaming of You Border kolie ML ZKO Horní Suchá Windy A1
057718 Valíčková Kristýna Dara Oderský skřítek Foxterier hrubosrstý M Agility klub Údolí A2
057720 Válková Klára Griotka Perla z Polabí Sheltie S Grace A1
020217 Válková Klára Queen Lillien Hraběnčin ráj Coton de Tuléar XS Lilly A3
081520 Vylíčilová Silvie Mia Kříženec ML Mia A1
023114 Wlochová Pavlína Abby Gayl od Přelické zvonice Sheltie M Tricolori team A3
003812 Zajková Simona A3Ch Donald Kříženec S A3
012716 Zajková ml. Simona Minnie Kříženec M A3
028815 Ztratilová Lenka Accer Black Mirabell Chodský pes L AK Sokolíci A3