Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019
Jumping družstev L - STARTOVNÍ LISTINA
← Jumping družstev M | Jumping družstev L | Jumping veteránů →

rozhodčí: MIKKILÄ, Sari (FI) | počet překážek: 20 | standartní čas: 48.00 s | maximální čas: 74.00 s | rychlost: 3.85 m/s | jumping L A123

St. č. Psovod Pes Plemeno Kat. OSA družstvo
1 Banotová Nikola A3Ch Beneris Yabalute Belgický ovčák L A3 MaliBo
2 Kajpušová Nikola A3Ch Art Sites "ART" Moravia Masai Mara Belgický ovčák L A3 ZKO Horní Suchá MaliBo
3 Brych Michal Catalyn Jankari Belgický ovčák L A3 MaliBo
4 Banotová Nikola Crocodile Yabalute Belgický ovčák L A2 MaliBo
5 Dědičková Kateřina Dancing Kira z Eskorty Belgický ovčák L A2 Agility Tachov Belgické Lišky
6 Tůmová Dana Medea "MEDA" Kwanah Belgický ovčák L A3 ZKO Pňov Belgické Lišky
7 Šenová Petra Brown Sugar "Sweety " Malimaniac´s Belgický ovčák L A3 AgiLipy Belgické Lišky
8 Čištínová Vladimíra Elly Jay Kawai Kaito Belgický ovčák L A3 Belgické Lišky
9 Šmídová Markéta Nawa "Kyška" Kwanah Belgický ovčák L A2 MoJi Mali
10 Prokopová Monika Aglaia "LEI" Bajlo Belgický ovčák L A2 MoJi Mali
11 Půdová Markéta Deisy Meggan Bohemia Belgický ovčák L A3 USK Dog Academy MoJi Mali
12 Liznová Jitka Arwen "Peaky" Ginger Jump Belgický ovčák L A2 MoJi Mali
13 Maroušková Jitka A3Ch Ejhle "Elíí" Novterpod Belgický ovčák L A3 Klub Aktij z.s. Various four
14 Kárníková Aneta Bastille "Tara " Strážce palisád Belgický ovčák L A1 KK Šlapanka Havlíčkův Brod Various four
15 Jurenka Jakub Coffi YABALUTE Belgický ovčák L A2 Various four
16 Rychnovská Hedvika Morybundus "Moris" Sa - Kra Beskydy Belgický ovčák L A2 KK Jihlava Various four
17 Čekajle Vilém Navy "Navy" des Plaines du Minervois Belgický ovčák L A2 Amonra BaNany & KoKu my rádi..."
18 Stuchlíková Klára Kofu "Kofinka" Deabei Belgický ovčák L A3 DogFriends Lukov BaNany & KoKu my rádi..."
19 Faktorová Barbora Athabasca "Basinka" Gingerfox Belgický ovčák L A2 BaNany & KoKu my rádi..."
20 Štýbr Jakub A3Ch Ykuk "Kuky" Deabei Belgický ovčák L A3 DogFriends Lukov BaNany & KoKu my rádi..."
21 Jirsa Vojtěch Cato "Cato" Nell's D.A. Belgický ovčák L A2 Klub agility Třešť Žhavé Střely.
22 Beranová Miloslava Johnny Kwanah Belgický ovčák L A3 Klub Aktij z.s. Žhavé Střely.
23 Konečná Martina Austin "Osty" Lenax-BO Belgický ovčák L A3 Žhavé Střely.
24 Machát Libor Fawkes Black "Blek" z JBonda Belgický ovčák L A3 SPOLEK AGILITY KLUB TŘEBÍČ Žhavé Střely.
25 Pálová Tereza Control Hazard "Joker" RR Belgický ovčák L A1 Nučická smečka Raspberry
26 Rambousek Ondřej Amnesty International "Shaut" World of Matrix Belgický ovčák L A2 Raspberry
27 Kajpušová Nikola Ywy "AJVI" Anubis the Second Belgický ovčák L A1 ZKO Horní Suchá Raspberry
28 Burdová Kateřina Cayenne "Pepper" Clever Fox Belgický ovčák L A3 Raspberry
29 Vondráčková Simona Flea Balpoa Belgický ovčák L A2
30 Palová Veronika Ruby Deabei Belgický ovčák L A2
31 Hromadová Blanka Albatros "Albi" Barbastella Australský ovčák L A1 Psí škola Kopaniny Mimoni
32 Šrámová Ivana Le reveil dela force "Onyx " Origine Deux Australský ovčák L A1 Mimoni
33 Šrám Jakub Cyráno "Bárt " Amazonka Australský ovčák L A1 Mimoni
34 Beitlová Dana Elsa "Rosa" Valkar Australský ovčák L A2 Grant agility Mimoni
35 Pouč Anna Air-Tex "Tex" Verline Australský ovčák L A2 Amonra TEAM VERLINE
36 Beránková Eliška A Midnight Rider "Speedy" Verline Australský ovčák L A2 Agi Klub Hopík TEAM VERLINE
37 Dostálová Yvona Amberwood "Woody" Verline Australský ovčák L A1 TEAM VERLINE
38 Jirásková Alice Cikorka "Cikorka" Valkar Australský ovčák L A3 Amonra TEAM VERLINE
39 Jouzová Lucie Bayli "Bayli" Valkar Australský ovčák L A3 Brandýs nad Labem Lucky Valkar
40 Czervoniaková Lucie Ambitious Allegro "Áďa" Lucky Aussies Australský ovčák L A2 Agility Louny Lucky Valkar
41 Novotný Rostislav Brian "Burák" Valkar Australský ovčák L A3 Lucky Valkar
42 Beitlová Dana A3Ch Angua "Iris" Valkar Australský ovčák L A3 Grant agility Lucky Valkar
43 Sudlík Sebastian Estate "ESTY" Cofi Capito Australský ovčák L A1 Mušketýři
44 Sudlík Sebastian Sendy Prosto Chudo Australský ovčák L A3 Mušketýři
45 Kabátová Lenka Afrodita Love from Tatras Australský ovčák L A3 Mušketýři
46 Zdeňková Petra Blackie "Blekota" Liščí stráň Australský ovčák L A3 Agility pod Zvičinou Mušketýři
47 Trčková Lucie Benny Dvůr u potoka Australský ovčák L A1 Psí škola Kopaniny Medvědi na tahu
48 Vopatová Pavlína Fruko "Coudy" Cofi Capito Australský ovčák L A2 GODA Medvědi na tahu
49 Hromadová Blanka Halle Berry "Beruška" Od Halířů Australský ovčák L A2 Psí škola Kopaniny Medvědi na tahu
50 Vyplelová Petra Foradori Granato "Fori" z Brzáneckých vinohradů Australský ovčák L A1 Jahoda Kladno Merle gang
51 Bystrianská Monika Donnafugata Angheli "Gaty" Z Brzáneckých vinohradů Australský ovčák L A3 PETRIS Merle gang
52 Růžičková Lucie Diamond Shiraz "Dája" z Brzáneckých vinohradů Australský ovčák L A3 PETRIS Merle gang
53 Tejkalová Eliška Bria Love from Tatras Australský ovčák L A3 Awesome Dogs Merle gang
54 Dušánková Anna Furious Faith "Fejta" Gitaron Australský ovčák L A1 "A je to!"
55 Jašková Zuzana Damisi "Disi" Diandra Australský ovčák L A2 ROSA Zlín "A je to!"
56 Juřičková Zuzana Dragonnier "Dráča" Gitaron Australský ovčák L A3 "A je to!"
57 Voborná Jana Cry'n'sa Cam "Kami" Gitaron Australský ovčák L A3 "A je to!"
58 Řepa Daniel Azure Quickstep Girl "Raven" Daikira Aussies Australský ovčák L A1 Merlatí RaRaši
59 Novák Vladimír Amira "Amy" PlyshaDog Australský ovčák L A1 KK Rohatec Merlatí RaRaši
60 Řepová Martina Daikira "Kira" Valkar Australský ovčák L A3 Merlatí RaRaši
61 Procházková Markéta Rafael "Roger" SHR Australský ovčák L A3 Merlatí RaRaši
62 Hodková Martina Claim to Fame "Famy" Diandra Australský ovčák L A2 Výběr z bobulí
63 Šafaříková Zdeňka Credit to "Kimi" Diandra Australský ovčák L A3 ZKO Plzeň - Doubravka Výběr z bobulí
64 Kadlec Jan Granada "Fran" Chocolate Frances Australský ovčák L A3 KK SIMIRE Výběr z bobulí
65 Šafařík Jaroslav A3Ch Am I Full of "Fany" Secret Energy Australský ovčák L A3 ZKO Plzeň - Doubravka Výběr z bobulí
66 Hrůzová Eliška Carpe Vitam "Doyle" Wäka Australský ovčák L A1 Grant agility Izzy s dětmi
67 Hrdinová Monika Arya Beneficium "Arya" Wäka Australský ovčák L A2 KK SIMIRE Izzy s dětmi
68 Kadlecová Irena By the Request "Izzy" Diandra Australský ovčák L A3 KK SIMIRE Izzy s dětmi
69 Nováková Iva Bombarda "Whiskey" Wäka Australský ovčák L A3 Izzy s dětmi
70 Hromadová Blanka I'm Magic Love "Maggie" Od Halířů Australský ovčák L A1 Psí škola Kopaniny