Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019
Jumping jednotlivců - STARTOVNÍ LISTINA
← Jumping veteránů | Jumping jednotlivců | Agility družstev →

rozhodčí: MIKKILÄ, Sari (FI) | počet překážek: 20 | standartní čas: 46.00 s | maximální čas: 77.00 s | rychlost: 4.20 m/s | jumping L A123

St. č. Psovod Pes Plemeno Kat. OSA družstvo
1 Faktorová Barbora Athabasca "Basinka" Gingerfox Belgický ovčák L A2 BaNany & KoKu my rádi..."
2 Maroušková Jitka A3Ch Ejhle "Elíí" Novterpod Belgický ovčák L A3 Klub Aktij z.s. Various four
3 Brych Michal Catalyn Jankari Belgický ovčák L A3 MaliBo
4 Kárníková Aneta Bastille "Tara " Strážce palisád Belgický ovčák L A1 KK Šlapanka Havlíčkův Brod Various four
5 Pálová Tereza Control Hazard "Joker" RR Belgický ovčák L A1 Nučická smečka Raspberry
6 Čekajle Vilém Navy "Navy" des Plaines du Minervois Belgický ovčák L A2 Amonra BaNany & KoKu my rádi..."
7 Kajpušová Nikola Ywy "AJVI" Anubis the Second Belgický ovčák L A1 ZKO Horní Suchá Raspberry
8 Prokopová Monika Aglaia "LEI" Bajlo Belgický ovčák L A2 MoJi Mali
9 Dědičková Kateřina Dancing Kira z Eskorty Belgický ovčák L A2 Agility Tachov Belgické Lišky
10 Rambousek Ondřej Amnesty International "Shaut" World of Matrix Belgický ovčák L A2 Raspberry
11 Banotová Nikola Crocodile Yabalute Belgický ovčák L A2 MaliBo
12 Liznová Jitka Arwen "Peaky" Ginger Jump Belgický ovčák L A2 MoJi Mali
13 Jurenka Jakub Coffi YABALUTE Belgický ovčák L A2 Various four
14 Jirsa Vojtěch Cato "Cato" Nell's D.A. Belgický ovčák L A2 Klub agility Třešť Žhavé Střely.
15 Šmídová Markéta Nawa "Kyška" Kwanah Belgický ovčák L A2 MoJi Mali
16 Rychnovská Hedvika Morybundus "Moris" Sa - Kra Beskydy Belgický ovčák L A2 KK Jihlava Various four
17 Tůmová Dana Medea "MEDA" Kwanah Belgický ovčák L A3 ZKO Pňov Belgické Lišky
18 Beranová Miloslava Johnny Kwanah Belgický ovčák L A3 Klub Aktij z.s. Žhavé Střely.
19 Banotová Nikola A3Ch Beneris Yabalute Belgický ovčák L A3 MaliBo
20 Šenová Petra Brown Sugar "Sweety " Malimaniac´s Belgický ovčák L A3 AgiLipy Belgické Lišky
21 Čištínová Vladimíra Elly Jay Kawai Kaito Belgický ovčák L A3 Belgické Lišky
22 Půdová Markéta Deisy Meggan Bohemia Belgický ovčák L A3 USK Dog Academy MoJi Mali
23 Konečná Martina Austin "Osty" Lenax-BO Belgický ovčák L A3 Žhavé Střely.
24 Kajpušová Nikola A3Ch Art Sites "ART" Moravia Masai Mara Belgický ovčák L A3 ZKO Horní Suchá MaliBo
25 Burdová Kateřina Cayenne "Pepper" Clever Fox Belgický ovčák L A3 Raspberry
26 Vondráčková Simona Flea Balpoa Belgický ovčák L A2
27 Palová Veronika Ruby Deabei Belgický ovčák L A2
28 Štýbr Jakub A3Ch Ykuk "Kuky" Deabei Belgický ovčák L A3 DogFriends Lukov BaNany & KoKu my rádi..."
29 Stuchlíková Klára Kofu "Kofinka" Deabei Belgický ovčák L A3 DogFriends Lukov BaNany & KoKu my rádi..."
30 Dostálová Yvona Amberwood "Woody" Verline Australský ovčák L A1 TEAM VERLINE
31 Hromadová Blanka Albatros "Albi" Barbastella Australský ovčák L A1 Psí škola Kopaniny Mimoni
32 Vyplelová Petra Foradori Granato "Fori" z Brzáneckých vinohradů Australský ovčák L A1 Jahoda Kladno Merle gang
33 Hromadová Blanka I'm Magic Love "Maggie" Od Halířů Australský ovčák L A1 Psí škola Kopaniny
34 Řepa Daniel Azure Quickstep Girl "Raven" Daikira Aussies Australský ovčák L A1 Merlatí RaRaši
35 Dušánková Anna Furious Faith "Fejta" Gitaron Australský ovčák L A1 "A je to!"
36 Šrámová Ivana Le reveil dela force "Onyx " Origine Deux Australský ovčák L A1 Mimoni
37 Novák Vladimír Amira "Amy" PlyshaDog Australský ovčák L A1 KK Rohatec Merlatí RaRaši
38 Hrůzová Eliška Carpe Vitam "Doyle" Wäka Australský ovčák L A1 Grant agility Izzy s dětmi
39 Sudlík Sebastian Estate "ESTY" Cofi Capito Australský ovčák L A1 Mušketýři
40 Šrám Jakub Cyráno "Bárt " Amazonka Australský ovčák L A1 Mimoni
41 Trčková Lucie Benny Dvůr u potoka Australský ovčák L A1 Psí škola Kopaniny Medvědi na tahu
42 Vopatová Pavlína Fruko "Coudy" Cofi Capito Australský ovčák L A2 GODA Medvědi na tahu
43 Hrdinová Monika Arya Beneficium "Arya" Wäka Australský ovčák L A2 KK SIMIRE Izzy s dětmi
44 Hodková Martina Claim to Fame "Famy" Diandra Australský ovčák L A2 Výběr z bobulí
45 Jašková Zuzana Damisi "Disi" Diandra Australský ovčák L A2 ROSA Zlín "A je to!"
46 Pouč Anna Air-Tex "Tex" Verline Australský ovčák L A2 Amonra TEAM VERLINE
47 Czervoniaková Lucie Ambitious Allegro "Áďa" Lucky Aussies Australský ovčák L A2 Agility Louny Lucky Valkar
48 Beránková Eliška A Midnight Rider "Speedy" Verline Australský ovčák L A2 Agi Klub Hopík TEAM VERLINE
49 Beitlová Dana Elsa "Rosa" Valkar Australský ovčák L A2 Grant agility Mimoni
50 Hromadová Blanka Halle Berry "Beruška" Od Halířů Australský ovčák L A2 Psí škola Kopaniny Medvědi na tahu
51 Kadlec Jan Granada "Fran" Chocolate Frances Australský ovčák L A3 KK SIMIRE Výběr z bobulí
52 Bystrianská Monika Donnafugata Angheli "Gaty" Z Brzáneckých vinohradů Australský ovčák L A3 PETRIS Merle gang
53 Růžičková Lucie Diamond Shiraz "Dája" z Brzáneckých vinohradů Australský ovčák L A3 PETRIS Merle gang
54 Tejkalová Eliška Bria Love from Tatras Australský ovčák L A3 Awesome Dogs Merle gang
55 Sudlík Sebastian Sendy Prosto Chudo Australský ovčák L A3 Mušketýři
56 Kadlecová Irena By the Request "Izzy" Diandra Australský ovčák L A3 KK SIMIRE Izzy s dětmi
57 Juřičková Zuzana Dragonnier "Dráča" Gitaron Australský ovčák L A3 "A je to!"
58 Jouzová Lucie Bayli "Bayli" Valkar Australský ovčák L A3 Brandýs nad Labem Lucky Valkar
59 Kabátová Lenka Afrodita Love from Tatras Australský ovčák L A3 Mušketýři
60 Voborná Jana Cry'n'sa Cam "Kami" Gitaron Australský ovčák L A3 "A je to!"
61 Novotný Rostislav Brian "Burák" Valkar Australský ovčák L A3 Lucky Valkar
62 Šafaříková Zdeňka Credit to "Kimi" Diandra Australský ovčák L A3 ZKO Plzeň - Doubravka Výběr z bobulí
63 Řepová Martina Daikira "Kira" Valkar Australský ovčák L A3 Merlatí RaRaši
64 Beitlová Dana A3Ch Angua "Iris" Valkar Australský ovčák L A3 Grant agility Lucky Valkar
65 Jirásková Alice Cikorka "Cikorka" Valkar Australský ovčák L A3 Amonra TEAM VERLINE
66 Šafařík Jaroslav A3Ch Am I Full of "Fany" Secret Energy Australský ovčák L A3 ZKO Plzeň - Doubravka Výběr z bobulí
67 Procházková Markéta Rafael "Roger" SHR Australský ovčák L A3 Merlatí RaRaši
68 Zdeňková Petra Blackie "Blekota" Liščí stráň Australský ovčák L A3 Agility pod Zvičinou Mušketýři
69 Nováková Iva Bombarda "Whiskey" Wäka Australský ovčák L A3 Izzy s dětmi
70 Machát Libor Fawkes Black "Blek" z JBonda Belgický ovčák L A3 SPOLEK AGILITY KLUB TŘEBÍČ Žhavé Střely.