Podzimní Brno 2019
AgilityL - STARTOVNÍ LISTINA
← AgilityM | AgilityL | JumpingS →

rozhodčí: HAVLÍČEK, Karel (CZ) | počet překážek: 20 | standartní čas: 57.00 s | maximální čas: 100.00 s | rychlost: 3.51 m/s | agility L A123

St. č. Psovod Pes Plemeno Kat. OSA družstvo
1 Tejčková Michaela Blue Devil Z Čertovy Kazatelny Border kolie L A2
2 (200) Hanslíková Natálie Baška "Příšerka " Border kolie L A1
3 (202) Zemanová Danuše Arien Herding Breeze Border kolie L A1 Psí škola "Na ostrově" Brno
4 (203) Horáková Lenka Belmondo "Belmi" Yaless Blue Kolie dlouhosrstá L A1
5 (204) Rigová Klára Be good Bono "Bono" Elegant rascal Border kolie L A1
6 (205) Kotlínová Marie Xerox "Oxi" Foxy Fox Border kolie L A1
7 (206) Chovanec Vít Bety "Betka" Border kolie L A1 Valašagi
8 (207) Vydrová Nikol Only One "Jack" Black Chevers Border kolie L A2 ROSA Zlín
9 (208) Aldersová Eliška A’Drive Acheron "Aša" Gelaron Border kolie L A2
10 (209) Solanský Robin Caesar "Caesar" Border kolie L A2 Valašagi
11 (210) Knapek Radim Blanché Balance "Blanché" Herding Devils Border kolie L A2 Agility Hrušky
12 (212) Machalová Gabriela Akasha "Akasha" Kříženec L A2
13 (213) Grygarová Aneta Escape to Dream "Disney" Bohemia Grant Border kolie L A2 Grant agility
14 (214) Caletková Darja Provence "Cofi" Krásná Louka Kolie krátkosrstá L A2 Psí škola "Na ostrově" Brno
15 (215) Turečková Nikola Bessy "Bejka" z Vysokého Újezda Border kolie L A2 Valašagi
16 (217) Vaverková Tereza Trixie Border kolie L A2 Psí škola "Na ostrově" Brno
17 (218) Kolmanová Veronika Khaleesi Springborn "Kali" Alkyra Border kolie L A2
18 (219) Čejková Adéla Jessica Zlatý retriever L A2 Amonra
19 (220) Vydrová Nikol Nexee´s Chinchero "Chilli" Black Chevers Border kolie L A2 ROSA Zlín
20 (211) Tejčková Michaela Crazy Angel " Angel" Z Čertovy Kazatelny Border kolie L A2
21 (221) Růžičková Radana Aready "Ready" Bohemia Grant Border kolie L A3 Psí škola "Na ostrově" Brno
22 (216) Turečková Nikola Dejna "Nyprdka" Z Vysokého Újezda Border kolie L A2 Valašagi
23 (223) Grygarová Aneta A3Ch Hestii Grant "Hess" Bohemia Alké Border kolie L A3 Grant agility
24 (225) Dytrychová Darie Cocky Chockie "čokí" Devil of Highland Australská kelpie L A3 Psí škola "Na ostrově" Brno
25 (226) Hružíková Veronika Braveheart "Skippy" Lovelenia Border kolie L A3 USK Dog Academy
26 (227) Havlíčková Olga Azulay "Zuli" Ninuland Border kolie L A3 Fun4Dogs
27 (228) Vaškebová Martina Gira "Gira" Ayky Border kolie L A3 Psí škola "Na ostrově" Brno
28 (229) Podloucká Michaela Yasper Lucky Summer Border kolie L A3 KK Šlapanice
29 (230) Žáková Dagmar Will to Please "Willi" Dajavera Border kolie L A3 Psí škola "Na ostrově" Brno
30 (231) Zapletalová Monika A3Ch Afrodite Mayby "Mayby" Simple Elegance Border kolie L A3
31 (233) Konečná Martina Austin "Osty" Lenax-BO Belgický ovčák - Malinois L A3
32 (234) Drbošalová Petra Frey The Midnight Gem "Frey" Shakti Se Border kolie L A3
33 (232) Vaškebová Martina Debby "Debby" Ferenčík Border kolie L A3 Psí škola "Na ostrově" Brno
34 (239) Liška Radovan Prodigy "Rody" Shadow of Aire Border kolie L A2 KK Zetor Brno
35 (224) Baláková Lucie Beckie "Beka" Jane´s dogs Border kolie L A3 ULTIMATE AGILITY