Vánoční jumpingy
II. jumping M - STARTOVNÍ LISTINA
← II. jumping S | II. jumping M | III. jumping XS →

rozhodčí: ROHÁČEK, Pavol (SK) | počet překážek: 18 | standartní čas: 42.00 s | maximální čas: 63.00 s | rychlost: 3.74 m/s | jumping M A123

St. č. Psovod Pes Plemeno Kat. OSA družstvo
1 Dušková Julie Aréna Mudi M A2 Grant agility
2 Sigmundová Martina Arwen "Zuri" Easy Euforia Sheltie M A3 Lomáci
3 Sommerová Denisa Bega "Bega" Spod Malenice M A3
4 Psohlavec Jiří Enigma Brenneke Stafordšírský bullterier M A1 DogSport CZ
5 Faměrová Daniela Lady Tergy Beagle M A1 DogSport CZ
6 Haspeklová Petra Vixi Devil Drink z Laviny Kříženec M A1 Agi Lounky
7 Maroušková Anna CIABATTA COSTCOWANA "Kešu" von Schnappi Schnapp Sheltie M A1 Klub Aktij z.s.
8 Winiecka Agnieszka Cinda "Cinda" Kříženec M A1
9 Křelinová Radka Shelly Kříženec M A1 Dogs in Action
10 Holíková Dana Dream Joker "Joe" Z Arcamony Sheltie M A1 Agility klub Rokycany
11 Konečná Martina Kao Sheltie M A1
12 Sommerová Denisa Nougat Nutty "Nůťa" Romy´s Choco Pudl M A2 Agility Hloubětín
13 Cisak Karol Apró Tigris "Tygrys " Vicsorgó Mudi M A2
14 Tokaruk Krystyna Invincible "Gem" Királytanyai Mudi M A2
15 Sálusová Květa Arany Pipacs "Pipáč" Sobasan Mudi M A2 Grant agility
16 Obrusníková Aneta Kehely "Ollie" McPotter´s Creek´s Mudi M A3 Klub Aktij z.s.
17 Mikulová Jana A3Ch Agile "Agísek" Srdeční záležitost Sheltie M A3 DogSport CZ
18 Kadeřábková Pavla Arvika Nella Belavia Český strakatý pes M A3
19 Vrbová Milena On Target's Special Spicy Edition "Cayenne" "Cayenne" Kříženec M A3 Klub Aktij z.s.
20 Sigmundová Martina Atomic Bomberman "Tom" Belfie Sheltie M A3 Lomáci
21 Kozlová Barbora Run For Fun "Hnědý očko " Koryfej Sheltie M A3
22 Kočová Jana Gino Kříženec M A3 Agility klub Hradec Králové
23 Machová Veronika Grace Sparks of the Tempest Sheltie M A3 LOBO
24 Kobzová Adéla Yetti "Jetík" Perla z Polabí Sheltie M A3
25 Seyfriedová Pavlína Akia of Anthony "Moris" Be-Enki Kooikerhondje M A3 Agikoo
26 Sálusová Květa A3Ch Jóhogy Jöttél "Jetelka" Irhaberki Mudi M A3 Grant agility
27 Tokaruk Krystyna Garshii "Gaszka " Királytanyai Mudi M A3
28 Gregorová Marta Agáta "Agi" Vyhlídka Hedvika Parson Russell Teriér M A3 Dingo
29 Dušková Julie Pipiteri Facér "Aféra" Irhaberki Mudi M A2 Grant agility