DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3)
Agility L - STARTOVNÍ LISTINA
← Agility ML | Agility L | další →

rozhodčí: Blank Rene | počet překážek: 18 | standartní čas: 53.00 s | maximální čas: 80.00 s | rychlost: 3.30 m/s | agility L A123

St. č. Psovod Pes Plemeno Kat. OSA družstvo
1 (200) Vyplelová Petra Flank “Ray” Ballarat Border kolie L A2 Jahoda Kladno
2 (201) Huml Tomáš Geezer "Gee" Z paleolitu Border kolie L A1 Agility klub Rokycany
3 (202) Pospíšil Ivan Mystic "Mys" Border kolie L A1 Agi Lounky
4 (203) Linková Tereza Call me Doyle "Doyle" from Valachian Highlands Border kolie L A2 Erlink Jiříkov
5 (204) Štýbr Jakub Quiana "Kája" Deabei Border kolie L A1 DogFriends Lukov
6 (205) Trpišovská Anna Frisco West Silmaril Australský ovčák L A1 GODA
7 (206) Šoršová Eva Páya Kwanah Belgický ovčák - Malinois L A1
8 (207) Zátková Michaela Brie Black "Bonnie" Dragonbeard Bearded kolie L A1
9 (208) Beránková Eliška A Midnight Rider "Speedy " Verline Australský ovčák L A2 Agi Klub Hopík
10 (209) Vojíř Arnošt Free Spirit Bohemia Grant "Fredy" Border kolie L A2 ForPes
11 (210) Schimmang Josephine Jacky Australský ovčák L A2
12 (211) Reinischová Klára Fast Form "Forma" Ballarat Border kolie L A2 Amonra
13 (212) Šišovská Natálie Banana "Bany" Happy Javelai Border kolie L A2 Agi Lounky
14 (213) Novotná Markéta Happy Minnie "HAPI" Mout McKinkey Australská kelpie L A3
15 (214) Melichová Barbora Alter Ego Breembark Border kolie L A3 ForPes
16 (215) Hošta Radomír Baloo "Bobo" Monpeja Border kolie L A3
17 (216) Novotný Tomáš A3Ch Amazing Dream "Dream" Devil of Highland Australská kelpie L A3
18 (217) Ouředníčková Iveta Bady Border kolie L A3 AGI Forte Praha
19 (218) Pospíšil Ivan A3Ch Quiniela Granda "Qwenty" Bohemia Alké Border kolie L A3 Agi Lounky
20 (219) Holá Tereza Hananiel "Kenai" The Guardians of Albion Border kolie L A3 Agility Club Děčín
21 (220) Vyplelová Petra A3Ch Hugg Astra Border kolie L A3 Jahoda Kladno
22 (221) Štýbr Jakub Apple "Pippi" Deabei Belgický ovčák - Tervueren L A2 DogFriends Lukov
23 (222) Huml Tomáš Missty "Missty" Border kolie L A3 Agility klub Rokycany
24 (223) Linková Eva Cool Runnings "Bodie" of Monpeja Border kolie L A2 Erlink Jiříkov