HOP SEM HOP TAM 2021
Agility L - STARTOVNÍ LISTINA
← Agility ML | Agility L | Jumping XS →

rozhodčí: PODMOLOVÁ, Jaroslava (CZ) | počet překážek: 17 | standartní čas: 51.00 s | maximální čas: 100.00 s | rychlost: 3.49 m/s | agility L A123

St. č. Psovod Pes Plemeno Kat. OSA družstvo
1 (56) Hrdličková Hana Amishka "Miška" z Baštova dvora Belgický ovčák - Malinois L A1 KK Šlapanka Havlíčkův Brod
2 (57) Jičínská Natálie Birgit "Bíba" Ginger Storm Belgický ovčák - Malinois L A1
3 (58) Holová Libuše Blueberry "Berry" Altája Bílý švýcarský ovčák L A1
4 (59) Bártová Olga Esprit "Loky" Artay of Highland Bílý švýcarský ovčák L A1
5 (60) Veselá Pavla Niagara "Sára" Nubika Bílý švýcarský ovčák L A1
6 (61) Podmolová Radka Black Wave "Eywa" The Maze Runner Border kolie L A1 HAF Beskydy
7 (62) Ulrychová Eliška Connie "Koník" Kříženec L A1
8 (63) Tittlová Karolína Artaban "Artík" From the Czech Land Bílý švýcarský ovčák L A1 ZKO Pňov
9 (64) Nováková Petra Janek z Veselé rodiny Bílý švýcarský ovčák L A1 Agility Sezemice
10 (65) Holečková Michaela Brixie "Brixa" Venuska Belgický ovčák - Tervueren L A1
11 (66) Bařinková Věra Arinka "Ari" Gwelara Knírač střední L A1 Psí škola Rarášek
12 (67) Neumannová Eva Easy Z Čertovy Kazatelny Border kolie L A2 Agility pod Zvičinou
13 (68) Outerská Lucie Drakka Areba "Drakka" Artay of Highland Bílý švýcarský ovčák L A2
14 (69) Řehořová Gabriela Charlie Kříženec L A2 ZKO Podhorka Česká Třebová
15 (71) Vrkočová Eva Cloei Černé baroko Pudl velký L A2 ZKO Žamberk
16 (72) Švestková Simona Umabell Nadina-Sis Briard L A2 KK Šlapanka Havlíčkův Brod
17 (73) Diviš Jakub Finrod Frances "Cis" Wonderfull Dream Border kolie L A2 Tachyon Sport Arena
18 (74) Novotná Kateřina Chica Checa "Belle" Yaparoos Australská kelpie L A2 Agility Sezemice
19 (75) Kochová Irena Mystical Vip Border kolie L A2 AgiLipy
20 (76) Červená Marcela Fixa Novterpod Belgický ovčák - Tervueren L A3 ZKO Dolní Přím - Probluz
21 (77) Kochová Irena Bzuk Edward Plush Berry Border kolie L A3 AgiLipy
22 (78) Píšťková Radana Eywa Ria "Riškutka" Wonderfull Dream Border kolie L A3 ROSA Zlín
23 (79) Palová Veronika Ruby Deabei Belgický ovčák - Groenendael L A3
24 (80) Váňa Vladimír Tartuffe "Tiff" Taien Bílý švýcarský ovčák L A3 Agility Mělník-Chloumek
25 (81) Řehořová Gabriela Elly Kříženec L A3 ZKO Podhorka Česká Třebová
26 (82) Neumannová Eva A3Ch Argee Z čertovy kazatelny Border kolie L A3 Agility pod Zvičinou
27 (83) Kochová Irena A3Ch Keen ISDS CZ 323144 Border kolie L A3 AgiLipy
28 (88) Salátová Tereza Agger "Agger" od Pelestrovské studánky Australský ovčák L A1
29 (70) Šenová Petra Malimaniac´s Happiness "Myšoň " Belgický ovčák - Malinois L A2 AgiLipy