Zimní pohár Czech Imp 5.12.2020


celkem se běželo: 250 běhů z toho bylo čiště: 69 [27,60%]

The Fastest dog for each category
Handler Dog Breed Size Cat. m/s
Boháčová Martina A3Ch Caysie "Kejs" Královská manta Papillon XS A3 4.75
Valentová Andrea Fairy-Tale Freya Black Bubble Parson Russell Teriér S A3 5.27
Obrusníková Aneta Kehely McPotter´s Creek´s Mudi M A3 5.23
Grygarová Aneta Escape to Dream "Disney" Bohemia Grant Border kolie ML A3 5.45
Ludvíková Eliška Kiwi "Kiwi" Quick Angel Border kolie L A2 5.11

The Fastest dogs of the whole competition
Handler Dog Breed Size Cat. m/s
1 Grygarová Aneta Escape to Dream "Disney" Bohemia Grant Border kolie ML A3 5.45
2 Oberleitnerová Adéla Caramelka "Cara" Ninuland Border kolie ML A1 5.32
3 Kociánová Marie - Anna Coca Cola "Cookie" Perla z Polabí Sheltie M A2 5.29
4 Hanzlíková Kristýna Bon Temps Nejaknyt Empire Border kolie ML A3 5.29
5 Valentová Andrea Fairy-Tale Freya Black Bubble Parson Russell Teriér S A3 5.27
6 Obrusníková Aneta Kehely McPotter´s Creek´s Mudi M A3 5.23
7 Haberzettlová Jana A3Ch Ainii "Ready" Ninuland Border kolie ML A3 5.2
8 Bidlová Lucie Triss "Trissička" Kříženec ML A2 5.12
9 Ludvíková Eliška Kiwi "Kiwi" Quick Angel Border kolie L A2 5.11
10 Novotná Barbora Bon Bibi "Bibi" Devětsil Border kolie L A3 5.09
11 Šaling Monika Azure "Zuri" Pure Nature Sheltie S A3 5.09
12 Vostřáková Eva Whisper "Loki" Kogito Easter Border kolie ML A2 5.09
13 Vydrová Petra Crazy Chita "Čita" Aura Fantasia Pudl trpasličí S A3 5.08
14 Kozlová Barbora Run For Fun "Jainka" Koryfej Sheltie M A3 5.02
15 Růžičková Lucie A3Ch Diamond Shiraz "Dája" z Brzáneckých vinohradů Australský ovčák L A3 5.02
16 Sálusová Květa A3Ch Jóhogy Jöttél "Jetelka" Irhaberki Mudi M A3 5.01
17 Ludvíková Eliška Rock and Roll "Ashley" Tender Flash Border kolie ML A3 4.99
18 Obrusníková Aneta Arrya Gates of Heaven Mudi M A3 4.97
19 Straka Zdeněk Case "Case" Neverending Force Border kolie L A2 4.95
20 Dušková Julie Aréna Mudi M A2 4.95
21 Kolegarová Petra Buddy Kříženec L A3 4.95
22 Hrůzová Eliška Carpe Vitam "Doyle" Wäka L A2 4.9
23 Hamšíková Petra Atalia Always "Talina" Smiling Cheek Sheltie S A2 4.88
24 Malcová Barbara Jizerka "Bonnie" von Schnappi Schnapp Sheltie M A3 4.86
25 Dobiášová Iveta Drift Gulden Land Border kolie L A3 4.84
26 Kopecká Denisa A3Ch Babů Long Princess de H4P Kříženec S A3 4.83
27 Benediktová Markéta A3Ch Rony "Pejsek" Kříženec L A3 4.83
28 Dolejší Vendula Exciting and Racy "Ray" Te Salutant Australská kelpie M A1 4.82
29 Říhová Veronika Cloud in the Sky "Karel, Kája" Neverending Force Border kolie L A2 4.81
30 Simandlová Sára Breezy Cheery "Torinka " Monpeja Border kolie L A3 4.81
31 Kudrová Jaroslava Infernal Dancer "Mikeš" z Černobílých Border kolie L A2 4.78
32 Fürstlová Lenka A3Ch Bungee Nexee "Nexák" z Elsameru Knírač malý S A3 4.76
33 Boháčová Martina A3Ch Caysie "Kejs" Královská manta Papillon XS A3 4.75
34 Vajgl Petr Letty Moravské srdce Sheltie M A2 4.72
35 Lefner Jan Arakain "Art" Under Rock Border kolie L A3 4.71
36 Hadrbolcová Michaela Fire Fly "Fly" Dai Muratori Australská kelpie ML A3 4.71
37 Šulcová Markéta Nesquik Black "Nesík" Neraka Pudl střední M A3 4.7
38 Böhmová Václava A3Ch Amálka Kříženec S A3 4.69
39 Vydrová Pavla Bahira "Tracy" Velvet Grace Pudl S A3 4.69
40 Faustová Kristýna Dreamer "Toxic" Hardy Origin Border kolie L A2 4.68
41 Sobková Zuzana Albína "Themička" Nikidar Parson Russell Teriér S A3 4.67
42 Benediktová Markéta Raise Me Up Garou "Jee" Luna Tale Border kolie L A1 4.6
43 Kučerová Martina A3Ch Ursula Grey "grej" Astronaut Knírač malý S A3 4.56
44 Grygarová Aneta Artistic-Avicii "Avicii " Skanelands Border kolie L A2 4.52
45 Gregorová Marta Agáta "Agi" Vyhlídka Hedvika Parson Russell Teriér M A3 4.49
46 Boháčová Martina Idylle of the moon "Sayde" du triskell des Cornouailles Papillon S A3 4.46
47 Kociánová Marie - Anna Aida "Aida" Bonsai She-Kra Sheltie M A3 4.45
48 Hanzlíková Vladimíra Rusalka "Sevi" Limbonsnest Welsh Corgi Pembroke XS A1 4.39
49 Holá Tereza Hananiel "Kenai" The Guardians of Albion Border kolie L A3 4.36
50 Kolegarová Petra Best Will Monpeja Border kolie L A1 4.34
51 Sálusová Květa Bara Tajfú "Tajfinka, Tááájinka" Sobasan Mudi M A1 4.33
52 Kudrová Jaroslava Quickstep Dancer z Černobílých Border kolie L A3 4.33
53 Trtková Eva Fantastica "Fanča" Lararony Parson Russell Teriér S A3 4.3
54 Sedláčková Edita Tamara "Tamiška" Brilliant Bohemia Papillon S A1 4.28
55 Hanzlíková Kristýna Bársony "D.Y.Z." Sobasan Mudi M A1 4.26
56 Zachová Jitka A3Ch Mia Amber Kříženec M A3 4.24
57 Holá Tereza Arrakis "Levi" ex Sortis Border kolie ML A2 4.21
58 Wohanková Jana Amina Kříženec M A2 4.16
59 Haspeklová Petra Vixi Devil Drink z Laviny Kříženec M A1 4.1
60 Brožová Tereza Angus McKay "Gustík" Tullibeardie Bearded kolie L A1 4.04
61 Sobotková Tereza Juliette Motýlek z Nevady Papillon XS A3 4
62 Hornofová Eliška Frisco-Finn "Finn" Navi Island Border kolie ML A3 3.97
63 Ježková Kristýna Brů "Brů " Bohemian Tarn Australská kelpie ML A1 3.93
64 Řezníčková Lenka Hennesy "Nessy" Ballarat Border kolie L A2 3.93
65 Šimová Veronika A3Ch Buddy Jack Jack Russell Teriér S A3 3.89
66 Vajgl Petr A3Ch Terry Jezevčík XS A3 3.89
67 Nesnídalová Lenka Izzy Aria "Arya" z Vesničky u hranic Sheltie M A1 3.85
68 Sobková Zuzana Kejssy "Kejssy" Pudl trpasličí S A2 3.8
69 Böhmová Václava A3Ch Ariška Kříženec S A3 3.76
70 Tupá Sára Nero Olívie "Oliva" od Ivanského jezera Flat Coated Retriever L A1 3.74
71 Jandová Kateřina Bella "Bella" Kříženec ML A1 3.62
72 Vyskočilová Diana County Antrim "Trim" Dandelion Czech Cairn Terier XS A2 3.59
73 Šilhanová Lenka Athéna "Aty" Czech Paradise Dogs Trpasličí pinč XS A1 3.5
74 Nosková Kateřina Toby Border kolie ML A1 3.47
75 Sobotková Tereza Chiquita Yorkšírský terier XS A2 3.23
76 Kokinova Markéta Be my happiness "Nessie" Full of wool Border kolie ML A1 0
77 Nováková Pavla Fria "Fanouš" od Jakubského rybníka Anglický špringr španěl ML A1 0
78 Sýkorová Anežka Barney "Taffi" Taien Šiperka M A1 0
79 Fürstlová Lenka Flamingo James "James" Fast and Foolish Border kolie L A1 0
80 Kubů Nikola Gummy Bear "Guma" The Guardians of Albion Border kolie L A1 0
81 Březnová Lenka Ultra Sonic Koryfej Sheltie M A1 0
82 Sobková Zuzana Biscotto Borneo "Borný" la Vera Felicitá Parson Russell Teriér M A1 0
83 Štefečková Kateřina Hanneli Dai Muratori Parson Russell Teriér S A1 0
84 Čermáková Kateřina King of Magic "Méďa" Blataj West Highland White Terrier S A2 0
85 Hortová Nikol Bíba "Bíba" Australská kelpie A1 0
86 Kutová Michaela Nugeta "Nugeta" Deabei Border kolie L A1 0
87 Pálová Tereza Control Hazard "Joker" RR Belgický ovčák - Malinois L A1 0
88 Veselá Veronika Bandicoot "Kaspian" Quick Dash Border kolie L A1 0
89 Vilikovská Renata Fill Hvězda Els Border kolie L A1 0
90 Kolaříková Lucie Arty "Čtvereček " Od Lomu Leštinka Border kolie L A2 0
91 Novotná Zuzana Drum'n'Bass "And" Bohemia Grant Border kolie L A2 0
92 Adam Markéta Zunerry Aeddan "Tray" Border kolie L A3 0
93 Burdová Kateřina Cayenne "Pepper" Clever Fox Belgický ovčák - Malinois L A3 0
94 Choc Ondřej Django Hola Hopa Border kolie L A3 0
95 Králová Tereza Aim High "High" Sweet Energy Border kolie L A3 0
96 Kutová Michaela I´m Alone "Maya" Deabei Border kolie L A3 0
97 Svatošová Monika Hell "Peklík" Czech Imp Border kolie L A3 0
98 Houžvičková Veronika Checkers "Robin" Schönez Anglický kokršpaněl M A1 0
99 Koucká Denisa Rash Boy "Rash" Impossant Bohemia Stafordšírský bullterier M A1 0
100 Kuchyňová Dana Lucius "Luis" z Pozdeňské Vísky Sheltie M A1 0
101 Vrbová Milena On Target's Special Spicy Edition "Cayenne" "Cayenne" Kříženec M A3 0
102 Fialová Monika Calamity Jane "Marlenka" Noční Strážce Knírač střední ML A1 0
103 Vilikovská Renata Roxy Border kolie ML A2 0
104 Pospíšil Ivan A3Ch Quiniela Granda "Qwenty" Bohemia Alké Border kolie ML A3 0
105 Stolcová Kristýna Atractive Princess from Their Hearts Border kolie ML A3 0
106 Svatošová Monika A3Ch Goldie Kříženec ML A3 0
107 Bazalová Olga Ori "Oriška" Ritakim Parson Russell Teriér S A1 0
108 Strnad Milan Hobo "Jack" HogWild Jack Russell Teriér S A1 0
109 Ferancovicová Terezie Bazzi Yorkšírský terier S A2 0
110 Paseka Milan Blu "Blum" Mysterious Love Papillon S A2 0
111 Vomelová Kateřina Black Coffee "Coffee" Sweet hope Pudl S A2 0
112 Vrbová Milena Ansel Bridget "Bridget" Pražský Cyrano Pudl trpasličí S A2 0
113 Ulrichová Jana A3Ch Una Mia "Mia" Poslední skaut Knírač malý S A3 0
114 Sedláčková Veronika Radagast "Gasík, Gas Gas" Čivava dlouhosrstá XS A2 0
načíst všechny psy