Future Competitions
Zkoušky OVCE 3 Saturday 08.10.2022

Třebíčský speciál Saturday 15.10.2022
O kutnohorský groš - podzimní edice + MČR KKCHŠ 2022 Saturday 15.10.2022
Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only Friday 21.10.2022
PROSECCUP 2023 Saturday 12.08.2023

Finished Competitions
III. Mistrovství ČR Kooikerhondje 2022 Saturday 10.09.2022
Čebínský rozjezd 2022 Friday 09.09.2022
Aktijácké mini dvojzkoušky VI/22 Friday 09.09.2022
Odpolední zkoušky+ A0 Friday 09.09.2022
PROSECCUP - After party Sunday 28.08.2022
Dvojzkoušky a jumping 2022 Saturday 27.08.2022
Kladno - Letní zkoušky Saturday 27.08.2022
PROSECCUP II. Saturday 27.08.2022
Mini a Para dvojzkoušky V-Třebíč Friday 26.08.2022
Halenkovice III/22 Friday 26.08.2022
Jump KING IV. Sunday 21.08.2022
Ztřeštěnec 20.8.2022 Saturday 20.08.2022
UFO Trojzkoušky 4 Saturday 20.08.2022
O Pohár Naury VIII Saturday 20.08.2022
15. Agi Duo zkoušky Pesopark Saturday 20.08.2022
Mini a Para dvojzkoušky IV-Třebíč Friday 12.08.2022
Táborovź agihop Wednesday 10.08.2022
8.8. odpolední zkoušky, Kosmonosy Monday 08.08.2022
Beasťácké trojzkoušky (sobota) Saturday 06.08.2022
Prázdninové zkoušky II. Sunday 31.07.2022
Prázdninové zkoušky I. + A0 Saturday 30.07.2022
Červencové odpolední zkoušky Saturday 30.07.2022
Mini a Para dvojzkoušky III-Třebíč Friday 29.07.2022
Odpolední zkoušky 25.7. Studenec Monday 25.07.2022
Jumpingové derby + A0 Sunday 24.07.2022
14. PESOPARK Agi Duo zkoušky Saturday 23.07.2022
Halenkovice II/22 Friday 22.07.2022
TGI Friday odpolední dvojzkoušky Friday 15.07.2022
Odpolední zkoušky 13.7. Wednesday 13.07.2022
PRAGUE AGILITY PARTY 2022 Friday 08.07.2022

zobraz dalších 30 závodů