Future Competitions
Zkoušky NKÚ 14 Friday 25.10.2019
Zimní pohár Czech Imp 1 Saturday 02.11.2019
Zimní pohár Czech Imp 2 Saturday 07.12.2019
Zimní pohár Czech Imp 3 Saturday 04.01.2020
Zimní pohár Czech Imp 4 Saturday 01.02.2020

Finished Competitions
Havliczech XIV. speciál Saturday 24.08.2019
MyBeast Cup vol. 3 Sunday 18.08.2019
Dobříšský trojskok Saturday 17.08.2019
NAGIT CUP IV. Saturday 17.08.2019
Zkoušky NKÚ 12 Friday 16.08.2019
Letní dvojzkoušky Sunday 11.08.2019
Letní Párty Sunday 11.08.2019
31. Dvojzkoušky Cvikov Saturday 10.08.2019
7. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark Saturday 10.08.2019
Large speciál Saturday 03.08.2019
O pohár Naury 2019 Saturday 03.08.2019
Holi PÁRTY Wednesday 31.07.2019
Zkoušky NKÚ 11 Friday 26.07.2019
JumpBeast vol. 1 Sunday 21.07.2019
Odpolední zkoušky, Ptýrov Wednesday 17.07.2019
PETRIS CUP IV. Sunday 14.07.2019
Šampionát Ratenic III. Saturday 13.07.2019
ABS&Koira Hoopers Cup Friday 05.07.2019
Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 1 Sunday 30.06.2019
Louny - Hurá na prázdniny Saturday 29.06.2019
Zkoušky NKÚ 10 Friday 28.06.2019
Kvalifikační závody Mladá Boleslav Saturday 22.06.2019
I Race With My Heart Saturday 22.06.2019
Start QZ Friday 21.06.2019
Praha - Dvojzkoušky + 1 Sunday 16.06.2019
Mistrovství dětí a mládeže ČMKU 2019 - junioři Sunday 16.06.2019
Mistrovství dětí a mládeže ČMKU 2019 - Děti Sunday 16.06.2019
ÚDOLNÍ KLASIKA Sunday 16.06.2019
1. LENNER MOTORS Cup Saturday 15.06.2019
Dvojzkoušky a Jumping Saturday 15.06.2019

zobraz dalších 30 závodů