Today's Competitions
Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na MČR v agility 2022 Saturday 21.05.2022

Future Competitions
Tvoje druhá šance v květnu Sunday 29.05.2022
Rohatecký Koláček 2022 Sunday 29.05.2022
Mini a Para dvojzkoušky Třebíč Friday 03.06.2022
Mini a Para dvojzkoušky II-Třebíč Friday 01.07.2022
Mrtník, Plzeň - sever - Letní zkoušky Saturday 02.07.2022
Mini a Para dvojzkoušky III-Třebíč Friday 29.07.2022
Mini a Para dvojzkoušky IV-Třebíč Friday 12.08.2022
Mini a Para dvojzkoušky V-Třebíč Friday 26.08.2022
Dvojzkoušky a jumping 2022 Saturday 27.08.2022
PROSECCUP II. Saturday 27.08.2022
PROSECCUP - After party Sunday 28.08.2022
Calibra speciál+Vláďův memoriál - Třebíč Wednesday 28.09.2022
Třebíčský speciál Saturday 15.10.2022

Finished Competitions
Fofr zkoušky 9 Saturday 16.04.2022
Dolní Počernice - Jarní dvojzkoušky Saturday 16.04.2022
Aktijácké mini dvojzkoušky I/22 Friday 15.04.2022
Rokycanská skočná - duben 22 Friday 15.04.2022
Chlumecký Lvíček 2022 Sunday 10.04.2022
Jelení Trojzkoušky 4 Saturday 09.04.2022
Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0 Saturday 09.04.2022
O kutnohorský groš + MČR CHP + MČR BC Saturday 09.04.2022
Aprílové jumpingy Sunday 03.04.2022
Dubnové Canviťácké dvojzkoušky Sunday 03.04.2022
Trojzkoušky Saturday 02.04.2022
Apríl v Kaňkách Saturday 02.04.2022
Canviťácké Jumpingy Saturday 02.04.2022
Trojzkoušky 3.4. Saturday 02.04.2022
GrAnt zkoušky duben Friday 01.04.2022
JumpBeast 4 Sunday 27.03.2022
JumpBee Sunday 27.03.2022
Beasťácké trojzkoušky Saturday 26.03.2022
Agility pro Ukrajinu Saturday 19.03.2022
19.-20.3.2022 Studenec Saturday 19.03.2022
18. 3.2022 Studenec, zkoušky Friday 18.03.2022
Dvojzkoušky agility - Ludvíkovice u Děčína - březe... Sunday 13.03.2022
Moravský přídavek Sunday 13.03.2022
Osenice - Osenické zkoušky a jumpingy + A0 Saturday 12.03.2022
Zkoušky trochu jinak + A0 Saturday 12.03.2022
Březnové Tukobraní Saturday 12.03.2022
Čtvrteční odpolední dvojzkoušky Thursday 10.03.2022
Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - neděle Sunday 06.03.2022
Úžasná Nulkoplocha (2x A0 Jump) - neděle Sunday 06.03.2022
Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - sobota Saturday 05.03.2022

zobraz dalších 30 závodů