Future Competitions
Liberec - Psola květnové dvojzkoušky Saturday 25.05.2024
Jarní agility na Brabcovně Saturday 25.05.2024
Třešť - K.A.T. Cup 2024 Saturday 25.05.2024
Tes time at Tachyon for A0, A1, A2, A3 Saturday 25.05.2024
Kaňky 13 Saturday 25.05.2024
Kaňky 14 Sunday 26.05.2024

Karlovy Vary - závodiště - KZPKV - karlovarské dvojzkoušky při krajské výstavě KV 2024 Saturday 01.06.2024
Mistrovství ČR border collií 2024 Friday 07.06.2024
Žamberecké dvojzkoušky VII. + A0 Saturday 15.06.2024
Lysá nad Labem - Dvojzkoušky + J0 Saturday 31.08.2024

Finished Competitions
Čarodějnická tuneliáda Saturday 27.04.2024
Žamberk - MR plemen 2024 Saturday 27.04.2024
Sobotní jarní zkoušky trochu jinak + A0 Saturday 27.04.2024
Hrádek jump A0/A1 + open A2/A3 Saturday 27.04.2024
Litovel Spring Cup Saturday 27.04.2024
11. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY Saturday 20.04.2024
Berounské jarní dvojzkoušky pro A0, A1 + hra pro veterány Sunday 14.04.2024
O kutnohorský groš Saturday 13.04.2024
Liberec - Psola dubnové dvojzkoušky Saturday 13.04.2024
Fofr zkoušky 19 Saturday 13.04.2024
2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2024 Saturday 13.04.2024
Kvalifikační závod na Senior Open Agility World Championship 2024 Saturday 13.04.2024
Třebíč - Dvojzkoušky + A0 + Complex dog CUP 1/5 Sunday 07.04.2024
Velikonoční beránek 2024 Monday 01.04.2024
Velikonoční speciál Monday 01.04.2024
Studenec - Velikonoční jumpingy Monday 01.04.2024
RoKiJ double 01 Sunday 31.03.2024
Kladno - Velikonoční dvojzkoušky (sobota) Saturday 30.03.2024
Bílany u Kroměříže - 2x zkouška 1x jumping Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice Saturday 30.03.2024
Nejdecký trojskok s AKINU Friday 29.03.2024
28.-29.3.2024, Ratenice Thursday 28.03.2024
Dvojzkoušky nejen o zkoušky II. Sunday 24.03.2024
1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2024 – Tachyon Sport Arena Saturday 23.03.2024
Dvojzkoušky nejen o zkoušky I. Saturday 23.03.2024
Zkoušky trochu jinak + A0 Sunday 17.03.2024
Aktij speciál XS a S ‐ II/24 Saturday 16.03.2024
Bílany u Kroměříže - 2x zkouška 1x jumping Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice Saturday 16.03.2024
Stars Shining at Tachyon 2024 Friday 15.03.2024
Studenec - Speciál A1 Sunday 10.03.2024
Aktij speciál A1 a jump A0 II/24 Saturday 09.03.2024

zobraz dalších 30 závodů