Finished Competitions
Podzimní dvojzkoušky Opava Sunday 06.09.2020
MyBeast 5 Warm Up Saturday 05.09.2020
Čebínský král Saturday 05.09.2020
Rokycanská skočná - září 20 Saturday 05.09.2020
Chlumecký lvíček Saturday 05.09.2020
Dvojzkoušky agility září 2020 Saturday 05.09.2020
Hop sem Hop tam Saturday 05.09.2020
Páteční minidvojzkoušky Friday 04.09.2020
Aktijácké mini dvojzkoušky V/20 Friday 04.09.2020
Terezínský letní pohár - 3. kolo Sunday 30.08.2020
O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020 Saturday 29.08.2020
10. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK Saturday 29.08.2020
Šiškobraní Saturday 29.08.2020
Letní pohodové zkoušky Saturday 22.08.2020
Halenkovice III. Friday 21.08.2020
KosmoHRY Sunday 09.08.2020
Odpolední SWEET ENERGY zkoušky Thursday 06.08.2020
Letní CANVIT párty 2020 Sunday 02.08.2020
Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP Saturday 01.08.2020
LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY Saturday 01.08.2020
Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 2 Sunday 26.07.2020
Halenkovice II Friday 24.07.2020
Terezínský letní pohár - 2. kolo Sunday 19.07.2020
Ztřeštěnky Saturday 18.07.2020
O pohár Naury VI - Trojzkoušky Saturday 18.07.2020
Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi Saturday 18.07.2020
Zkoušky NKÚ 19 Sunday 12.07.2020
9. AKINU Agi Duozkoušky Saturday 11.07.2020
Jahodové dvojzkoušky Saturday 11.07.2020
Vrbice u Stříbra - Agility přebor Sunday 05.07.2020

zobraz dalších 30 závodů