Future Competitions
Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 10.ročník Saturday 10.12.2022

PROSECCUP 2023 Saturday 12.08.2023

Finished Competitions
Pure Pleasure at Tachyon Saturday 03.12.2022
Agility pro Ukrajinu II. Saturday 03.12.2022
TGI Friday odpolední dvojzkoušky 4 Friday 02.12.2022
Brno - Dogfitness.cz jumpingy + A0 Saturday 26.11.2022
Jahodová BOWLE II Saturday 26.11.2022
Jahodová zahřívačka Friday 25.11.2022
Studenec u Trutnova - 2x zkoušky A2, A3 Friday 25.11.2022
Odpolední Kladno (středa) Wednesday 23.11.2022
Aktijácké mini Trojzkoušky IX/22 Sunday 13.11.2022
Předvánoční Tukobraní I Saturday 12.11.2022
Svatomartinský závod družstev Saturday 12.11.2022
TGI Friday odpolední dvojzkoušky 3 Friday 11.11.2022
Jump KING V. & Jump PRINCE Sunday 06.11.2022
Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 10.ročník Saturday 05.11.2022
UFO Trojzkoušky 5 Saturday 05.11.2022
Berounský speciál pro agi naděje (A0, A1) Saturday 05.11.2022
4x zkoušky a 3x jumpingy, Studenec Friday 04.11.2022
Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0 říjen 2022 Saturday 29.10.2022
Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 5 - neděle Sunday 23.10.2022
Žabeňský skokan Sunday 23.10.2022
Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 5 - sobota Saturday 22.10.2022
Aktijácké mini dvojzkoušky VIII/22 Saturday 22.10.2022
Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only Friday 21.10.2022
Třebíčský speciál Saturday 15.10.2022
O kutnohorský groš - podzimní edice + MČR KKCHŠ 2022 Saturday 15.10.2022
Fofr zkoušky 13 Saturday 15.10.2022
Podzimní Klasika Saturday 15.10.2022
TGI Friday odpolední dvojzkoušky 2 Friday 14.10.2022
Zkoušky OVCE 3 Saturday 08.10.2022
MČR AUO a BO Sunday 02.10.2022

zobraz dalších 30 závodů