Future Competitions
Zkoušky NKÚ 14 Friday 25.10.2019
Zimní pohár Czech Imp 1 Saturday 02.11.2019
Zimní pohár Czech Imp 2 Saturday 07.12.2019
Zimní pohár Czech Imp 3 Saturday 04.01.2020
Zimní pohár Czech Imp 4 Saturday 01.02.2020

Finished Competitions
Havliczech XIII. Sunday 13.10.2019
Jumpingy superhrdinů Sunday 13.10.2019
Vrbice u Stříbra - Quattro zkoušky agility pro A2 Sunday 13.10.2019
Zkoušky superhrdinů Saturday 12.10.2019
Podzimní Brno 2019 Saturday 12.10.2019
Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky - říjen Friday 11.10.2019
3. Záhlinické dvojzkoušky Sunday 06.10.2019
Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019 Sunday 06.10.2019
KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019 Saturday 05.10.2019
Rokycanská skočná - říjen 19 Saturday 05.10.2019
O pohár města Děčína Sunday 29.09.2019
MČR KKCHŠ 2019 Sunday 29.09.2019
Lahůdkové dvojzkoušky Saturday 28.09.2019
Zkoušky NKÚ 13 Saturday 28.09.2019
Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky - září Friday 27.09.2019
Aktijácké mini dvojzkoušky V /19 Friday 27.09.2019
Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019 Sunday 22.09.2019
České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky + A0 Sunday 22.09.2019
Hroznětínské skotačení Saturday 21.09.2019
Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky Sunday 15.09.2019
8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK Saturday 14.09.2019
Memoriál Jolany Troppové Saturday 14.09.2019
Chýnovský hopík Monday 09.09.2019
Havliczech XII. Sunday 08.09.2019
Rozloučení s létem Saturday 07.09.2019
Třebovický tunelář 2019 Saturday 07.09.2019
Aktijácké mini dvojzkoušky IV /19 Friday 06.09.2019
Holi zkoušky Wednesday 04.09.2019
Havliczech XV. odpolední dvojzkoušky Friday 30.08.2019
V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU Tuesday 27.08.2019

zobraz dalších 30 závodů