Today's Competitions
Litovelské dvojzkoušky Tuesday 05.07.2022
Sváteční zkoušky Třešť 2022 Tuesday 05.07.2022

Future Competitions
Litovelské jumpingy Wednesday 06.07.2022

Mini a Para dvojzkoušky III-Třebíč Friday 29.07.2022
Mini a Para dvojzkoušky IV-Třebíč Friday 12.08.2022
Mini a Para dvojzkoušky V-Třebíč Friday 26.08.2022
Dvojzkoušky a jumping 2022 Saturday 27.08.2022
PROSECCUP II. Saturday 27.08.2022
PROSECCUP - After party Sunday 28.08.2022
Calibra speciál+Vláďův memoriál - Třebíč Wednesday 28.09.2022
Třebíčský speciál Saturday 15.10.2022

Finished Competitions
Mrtník, Plzeň - sever - Letní zkoušky Saturday 02.07.2022
Mini a Para dvojzkoušky II-Třebíč Friday 01.07.2022
Odpolední Lysá - zrušeno Wednesday 29.06.2022
Hornosušské dvojzkoušky I. Sunday 26.06.2022
Letní CANVIT párty Saturday 25.06.2022
Dvojzkoušky agility hurá léto Saturday 25.06.2022
Pytloun & Juta CUP Friday 24.06.2022
Aktijácké mini dvojzkoušky V/22 Friday 24.06.2022
Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství Česk... Saturday 18.06.2022
Jednozkouškový rozjezd Friday 17.06.2022
Halenkovice I/22 Friday 17.06.2022
Liberec - Odpolední zkoušky Friday 17.06.2022
Odpolední hurá zkoušky Thursday 16.06.2022
Fofr zkoušky 11 Saturday 11.06.2022
Kopaninský jumpingový speciál Saturday 11.06.2022
Aktijácké mini dvojzkoušky IV/22 Friday 10.06.2022
Páteční CANVIT Rychlozkoušky Friday 10.06.2022
Odpolední zkoušky 8.6., Kosmonosy Wednesday 08.06.2022
Zátaví u Písku - O Říďův pohár II. Saturday 04.06.2022
O Zlínský ranec XVII. Saturday 04.06.2022
Rokycanská skočná - červen 22 Saturday 04.06.2022
PARA - O Zlínský ranec Saturday 04.06.2022
Mini a Para dvojzkoušky Třebíč Friday 03.06.2022
Tvoje druhá šance v květnu Sunday 29.05.2022
2. DvojZkoušky Hrádek u Pardubic Sunday 29.05.2022
Májový pohár 2022 Sunday 29.05.2022
K.A.T. Cup Saturday 28.05.2022
Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0 květen 2022 Saturday 28.05.2022
K.A.T. Cup afterparty Saturday 28.05.2022
Aktijácké mini dvojzkoušky III/22 Friday 27.05.2022

zobraz dalších 30 závodů